Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy tartsam a...

Mit csináljak, hogy tartsam a súlyomat?

Figyelt kérdés
Egy hét alatt felkúszott rám egy kg pedig nem eszek sokat és egyszerre keveset. Minden nap elmegyek nagywc-re. Nem tudom, mit tegyek, kétségbe vagyok esve:-( Megjegyzem azt, hogy szoptatok és be kell vallanom, nem vetem meg az édességet sem. Mit tegyek annak érdekében, hogy a súlyom ne menjen felfele? 1-2 kg-t szeretnék fogyni és utána az elért súlyt tartani. Esetleg valami tabletta ami segíti ezt?
2009. szept. 29. 07:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

Szoptatás alatt tablettákat akarsz szedni!?! Ès a baba? Ö is fogyózzon veled? Már ne haragudj, de elég rossz ötlet.


Egy kiló nem sok, lehet akár viz is, de egyébként se vészes ennyi. Amig szoptatsz, tilos mindenféle diéta, de az étkezésedre figyelj oda és sukdj meg egy egészeges életmódot.

A szoptatáshoz föként fehérjére és folyadékta van szükséged, egyél kevesebb édességet (pl. naponta csak egy kisebb darab süti, vagy két kocka csoki), kevesebb kenyérfélét és zsiradékot, viszont sok zöldség és gyümölcsfélét. Fontos a rendszeres mozgás - sport, nagyon jók a rubintréka van öt perced - gyakorlatok. Ennyire a baba mellet is van idöd, ha komolyan akarod.

2009. szept. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi VÁLASZT. Szoktam RR-ni, de mégis feljött az 1 kg. Természetesen a baba a fontos elsősorban, hogy el tudjam látni, de ez mellett nem akarom, hogy kússzon fel rám. Nagyon természetellenes, hogy alapvetően egészséges étkezéssel (igaz, hogy becsúszik olykor egy kis édesség) előfordul a hízás?
2009. szept. 29. 07:35
 3/12 anonim ***** válasza:
39%
Most ez komoly? 1kg miatt akarsz gyogyszert szedni és fogyozni, szoptatàs mellett? Nem ràérsz leadni ha, màr nem szoptatsz? Majd ha jàr a kicsi, szaladhatsz utànna eleget és lemegy az az egy-két kilo!
2009. szept. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
a kicsi a legfontosabb csak meg vagyok ijedve h. mertekletes etkezes mozgas mellett miért mente fel és ez termeszetes-e. Es mi lesz velem 50 eves korom utan. 80 kg leszek?!
2009. szept. 29. 10:16
 5/12 anonim ***** válasza:
és ha csak viz az ami felment? Vagy elkezdödôt fejlödni az izom és az mint tudjuk nehezebb mint a zsir! Mi lesz ha 50 éves leszel? Baszus egy évet nem kibirsz a gyerek érdekében, utànna ugy fogyozhatsz ahogy akarsz! Örülj hogy, nem 20kg maradt rajtad!
2009. szept. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hàny éves vagy?
2009. szept. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
31
2009. szept. 29. 11:10
 8/12 anonim ***** válasza:
A fenébe/bocsi/, de ha ennyi idös vagy több eszed is lehetne! én 32, febr.ban vesztettem el egy babàt, örülj hogy része lehetsz egy csodànak, s ne a sulyodon aggodj, mint ahogy irtam màr, majd lemegy szoptatàs utàn! Uh, kicsit felment a pumpa, ne haragudj!
2009. szept. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

A szoptatás alatt a lgetöbbször a szervezet raktároz vizet - mert kell a tejképzödéshez, emiatt nem kell pánikba esni.

Amig szoptatsz, nyugodtan lehetsz 5 kiloval is nehezebb, mint szoktál, utánna ennyit még könnyen le tudsz adni.

Ennek semmi köze az elhizáshoz, ne ijedj meg.

Étkezzél továbbra is egészségesen, mozogj és élvezd a babáddal töltött idöt.

Utánna elég lesz egy kicsit odafigyelni és vissza fogod kapni az alakodat.

2009. szept. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Jól van emberkék, nem kell így lepontozni. Sajnos, nálam veleszületett tulajdonság ez a kövérségtől való pánikfélelem.

De mint kifejtettem a szoptatás a legfontosabb ha választanom kéne inkább és vállalom a kövérséget de szeretném az összhangot megtalálni. És nem szeretnék utána fogyózni mert nehezen megy le. Betegségnél is jobb a megelőzés mint a kúra.

ÉN ARRA VAGYOK/VOLTAM KIVANCSI, H. TERMÉSZETES DOLOG-E A PROBLÉMÁM MÉRTÉKLETES, EGÉSZSÉGES ÉTKEZÉS MELLETT.

A tabit hirtelen felindulásból írtam. Ill. gondoltam, hátha van olyan készítmény, ami nem tartozik a szoptatás kontra kondíciói közé.

Így kérek tanácsokat. mellesleg BÜSZKE VAGYOK, H. TUDOK SZOPTATNI ÉS MEGLÁTSZIK A KISFIAMON ÉS ENNEK NAGYON ÖRÜLÖK!

Ha tudtok értelmes tanácsokat írni, nagyon megköszönöm.

2009. szept. 29. 11:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!