Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
174/83 kg lány vagyok. Már kicsit ki vagyok a súlyom miatt:( sose voltam az a hú de sovány, mikor 5-6 éve elértem hogy 63 kg legyek, valahogy észrevétlenül feljött rám 10 kg. aztán pár év múlva megint 10. amit újra lefogytam, majd ismét visszajött 2 év alatt:( és így vagyok most ennyi. Az életem másból se áll csak hogy mindennap megpróbálok fogyni..néha sikerül 2-3 kg de utána valami történik, és nem bírom tovább. összezabálok mindent egyszerre, vagy ha nem szimplán sokat eszek. főleg este. Tudom hogy mérték tartása lenne szükségem, de valahogy nem mindig megy. szoba biciklizni szoktam itthon azzal nincs gond. Ha valami hasznos tanácsot tudtok adni örülnék, vagy szimplán véleményeket, kritikákat is írhattok.
2011. okt. 14. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:

A fogyókúra a fejben kezdődik. El kell határoznod először is, hogy mit szeretnél elérni, és mikorra. (Pl. x idő múlva y kilóval kevesebb akarok lenni)


Aztán választanod kell egy diétát. Ha szeretsz méregetni, lehet kalóriaszámláló, ha nem, akkor valamilyen másmilyen.


Jó lenne, ha terveznél valami mozgást is.


Aztán már csak meg kell valósítani. :-)


Fontos, hogy reális célokat tűzz ki. De azokat aztán tűzön-vízen át. Határozd el például, hogy leadsz 5 kilót két hónap alatt, és utána újabb két hónapig azt tartani fogod. Aztán, ha lelkileg felkészültél, jöhet újabb 5 kiló. Ha türelmes és kitartó vagy, célt fogsz érni.

2011. okt. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
naponta tobbszor kis adagot kell enni. es kell onurlom hogy unalmadban ne egyel. talalj ki valami esti elfoglaltsagot hogy vacsora utan mar ne egyel. es a vacsora se legyen tul nagy adag(foleg feherje) ne edd soha tele magad! ha igazan eldontod hogy marpedig most lefogysz akkor menni fog!
2011. okt. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hasonló gondjaim voltak nekem is.

Az a lényeg, hogy találj ki magadnak egy étrendet, és ahhoz tartsd magad.

Reggelire ehetsz valamivel többet, ebédelj normálisan, NE SOKAT, átlagos adagot, és vacsorát EGYÉL, csak könnyebbet :)

Ez a reggelizz, mint egy király, ebédelj, mint egy átlag polgár, és vacsorázz, mint egy koldus tovább fejlesztett

verziója:D

Annyiból tovább fejlesztett egyébkét, hogy reggelire azért nem kell pukkadásig enni magunkat, nyilván itt is mértékkel kell :) vacsoránál meg nem annyit kell mint egy koldus, mert ez arra utalna, hogy semmit ne egyél, valami kis könnyűt nyugodtan lehet.

Például natúr joghurt/kefir, 2-3 korpovit keksszel, vagy cukormentes háztartási keksz :)

És ha ezt betartod, akkor éhen se halsz, nem fog fájni a gyomrod, és fogyni is fogsz ;)

Ami a legeslegfontosabb, hogy mozogj sokat :))

Sok sikert :))

2011. okt. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm nektek máris megjött az életkedvem:) jó tanácsokat adtatok és ezekhez fogom magam tartani.
2011. okt. 14. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!