Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen diétát ajánlanátok a...

Milyen diétát ajánlanátok a következők mellé?

Figyelt kérdés
Hetente min. 3x mozgok(konditerem, aerobic), de van hogy többször. Sajnos nagyon szeretem az édes dolgokat, már-már csokifüggő vagyok, ezen kéne leginkább változtatnom. A mozgás sajnos nem elég nekem a fogyáshoz, max az izmaim lesznek tónusosabbak, a zsírból csak kevés megy le. Gerinc-ill. csípőproblémák miatt a futás nem ajánlatos, tehát a futópadot max sétára tudom használni. Ezeknek tudatában tudtok ajánlani olyan diétát/étrendet vagy esetleg edzőprogramot, ami segítene a fogyásban? Köszönöm előre is!
2011. okt. 19. 15:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Keress 1200 kalóriás minta étrendet! Ha az kevésnek bizonyulna, bővítsd. Zsírt égetni gyaloglással is lehet, ha szeded a lábaidat. Ha az nem, akkor biciklizhetsz, úszhatsz is.
2011. okt. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

konditeremben még nem kérdeztél senkit? O_o

Achillesz jól írta, de ha ilyen édesség éhséged van, akkor lehet a vitaminhiányodat is pótolni kellene, már ha az váltja ki ezt nálad.

2011. okt. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!