Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A tejeskávé, sima kávé és a...

A tejeskávé, sima kávé és a tea hízlal?

Figyelt kérdés
Nagyon sok helyen olvastam, hogy ezekből bármennyit megihatunk egy nap, mert nem hízlal. Ez igaz? Mondjuk szerintem a tejeskávé a tej miatt hízlal, de azért biztosra szeretnék menni.
2011. okt. 23. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
igen a tejeskávé a tej miatt hízlal ebből egy pohárral azért lehet inni. Teát ihatod mértékkel, sima kávé..abbólis ihatsz többször ha akarsz de max 2szer szerintem. Persze itt nem beszéltem az édesítési módszerekről gondolom azzal tisztába vagy.
2011. okt. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Teából és kávéból akármennyit, ha pedig tejeskávét akarsz, akkor azt idd alacsony zsírtartalmú tejjel vagy szójatejjel.
2011. okt. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Édesítővel ihatod a teát, kcal szempontjából nincs benne szinte semmi.

Tejből amennyit raksz bele, számold bele a napi mennyiségedbe (én kb 2x iszom tejeskávét/nap, 1-1 dl 1,5%-os tejjel)

2011. okt. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A bennük lévő cukor hízlal. A kávé kifejezetten fogyasztó hatású. Tej: 1,5% legyen.
2011. okt. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 MacTavish ***** válasza:
9%

A vízen kívül minden hízlal.

*facepalm*

2011. okt. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2011. okt. 24. 16:37
 7/7 anonim válasza:
A tea biztos hogy nem hízlal annyira és a kávé sem. A bolti tejeskávéban mondjuk több a cukor, az jobban hízlal, de ez attól is függ melyikben mennyi cukrot teszel
2023. ápr. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!