Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek napi egy nagyon...

Szerintetek napi egy nagyon híg tejeskave belefér? 25 hetes vagyok

Figyelt kérdés
De van olyan is h 1 hétig nem is iszom. Csak most vizsgaidőszak van..
2011. jan. 6. 15:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Igen,nekem a védőnő és a doki is azt mondta,hogy napi 2 tejeskávét szabad inni!
2011. jan. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Bőven belefér,semmi gond nem lesz belőle ha megiszol napi 1-2 tejeskávét.
2011. jan. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nyugodtam. Én már az előző babámnál is ittam egy reggeli tejeskávét és egy délutáni fél kávét. A fiam 37. hétre született 3800 grammal, 54 centivel. Most 21 hetes vagyok, reggel egy tejeskávéval nyitok és minden másnap még egy délutáni félkávét is iszom.
2011. jan. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én minden nap ittam egy nesvafé 3 in 1-bent!És 37.héten 3630grammos babát szültem,aki makk egészséges!Úgyhogy nyugodtan!
2011. jan. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha jól esik akkor igyál nyugodtan! Én pl most már ránézni sem bírok a kávéra, pedig első pár hétben még ittam, 1-2 naponta 1-1 hosszú kv-t tejjel. Szerintem a szervezet jelzi mi jó mi nem.
2011. jan. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy belefér, ezt az orvosom is mondta. Én nagyon vigyáztam az első két trimeszterben, tudom, hogy a kávé amúgy is (nem terhesen) nem túl egészséges, ezért nem ittam. De most a vége felé nagyon eleresztettem magam és néha-néha megiszom én is egy kis tejes kávét:)
2011. jan. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2011. jan. 6. 18:14
 8/17 anonim ***** válasza:

A kávé egyáltalán nem káros,sőt...

Én napi 1 tejeskávét iszok,ha nincs magas vérnyomásod,miért ne lehetne.Nem kell túllaggódni!

2011. jan. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Hát pedig tény, hogy káros a kávé. Én is iszom néha, nem azért írom, de tudom, hogy inkább zöld teát kellene innom helyette:)

Néhány káros hatása:

A kávé magas vérnyomást vált ki, növeli a vér koleszterinszintjét, így növeli a szívbetegségek kialakulásának veszélyét.

A túlzott kávéfogyasztás hatással van a termékenységre is. A terhes kismamák csak kis mennyiségben ihatnak kávét, mert károsan befolyásolja a születendő baba súlyát. A túlzott kávéfogyasztás hozzájárulhat a csontritkulás kialakulásához is, főleg a változó korban, ugyanis a koffein akadályozza a kalcium felszívódását.

2011. jan. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Normális kávéból is ihatsz naponta kettőt, ugyanis az alacsony vérnyomásoddal (nekem nagyon alacsony kávé nélkül) sokkal többet ártasz a babádnak.
2011. jan. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!