Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez jó fogyókúra? Olvass lejjebb!

Ez jó fogyókúra? Olvass lejjebb!

Figyelt kérdés

Reggel iszok egy bögre kakaót.10kor egy szendvicset van benne 2 sonka,sajt rajta..ebédelek a suliba ami nem mindig jó szóval nem mindig eszem meg... utána eszek 1 youghurt-ot vagy azt sem és elmegyek boxolni(3pólóban edzek )...

Ezzel letudok adni valamennyi súlyt? Mennyi idő alatt?


2011. okt. 23. 12:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
és hol a vacsora?
2011. okt. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nagyon nem jó. először is meg kéne enned az ebédet legalább a levest hogy tudjál edzeni később meg amúgy is kell az ebéd az embernek. másodszor tök mindegy hogy 1 vagy 10 pólóban edzel a lényeg hogy milyen intenzitással és mennyi ideig. harmadszor pedig vacsorázz valamit mer az is kell. pl:( zöldség túróval vagy tojással vagy leves, valamilyen saláta, ha belefér akár egy zsömle valamivel, vagy abonett, pufi rizs ) lehet válogatni.így már jó lenne.
2011. okt. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
sosem vacsorázok ez már 17 éve ígyvan...
2011. okt. 23. 12:38
 4/11 anonim ***** válasza:
hány kg vagy és hány cm?
2011. okt. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

reggel egy bögre kakaó kevés, hozzá mehetne egy tál zabpehely magvakkal, gyümölcsökkel

tízóraihoz zöldség valamilyen formában kéne

ebédelj mindig-gondolom menzás vagy ha olyan van amit nem szeretsz akkor vigyélotthonról magaddal, előtte olvasd el a menzai lapot pl ha paradicsomos káposztafőzelék van fasírttal és nem szereted vigyél otthonról főtt tojást vagy sült husit és azzal edd-én is így szoktam és tök jól lehet csinálni őket

uzsira joghurt jó

vacsira tényleg kéne valami

gyümölcs, zöldség, túró, tojás, hús, hal

2011. okt. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

edzés után mindig enni kell valamit! időben szólok, hogy ne szívd meg, mert nekem 4 hétig nem mondta senki, hogy edzés után menjen fehérje. ezért az történt, hogy 4 hétig kitartóan edzettem és diétáztam, és az eredmény? fogytam kb. 3 kilót, és szinte mindet IZOMból. ugyanolyan hájas maradtam. aztán amikor elkezdtem edzés után is enni, pár héten belül nagyon látványosan eltűnt a narancsbőröm, csökkent a fenekem és a combom is, elkezdett eltűnni az úszógumim.


egyébként az étrended masszív koplalás.

2011. okt. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
hat velemenyem szerint nem jol csinalod :( a kakao nem eppen fogyokuras ital..miert nem iszol inkabb gyogynovenyes teat, hozza pedig teljes kiorlesu pékterméket sonkaval. tizoraira nem ennék szendvicset hisz lassan jon az ebed, inkabb valami gyumolcsot, grefruitot pl., ebed meg edd meg ha utanna ugyis letornazod azt a kaloriat amit bevittel a szervezetedbe.viszont edzés utan egyel feherjet, az segit majd az anyagcserébe is, illetve az izmoknak is jot tesz. en 3hete dietazom, a feherje dietat csinalom, es lement 7,5kg.
2011. okt. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
és edzés után mit egyek?
2011. okt. 23. 17:31
 9/11 A kérdező kommentje:
boccs de próbálkoztunk már azzal hogy normálisan reggelizek de egyszerűen nem bírok enni reggel nemtudom miért de mikor próbálkoztunk akkor is kihánytam nem bírok reggel enni...
2011. okt. 23. 17:31
 10/11 anonim ***** válasza:

edzés után fehérje kell

túró, tojás, hús, hal, zöldségekkel, párolt lencse, bab, zsírszegény sajtok, cottage cheese, sonka

2011. okt. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!