Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra kollégiumban?

Fogyókúra kollégiumban?

Figyelt kérdés
Nem vagyok menzás, tehát magamnak veszem az ételt, de mozgásra egyáltalán nincs sem időm, sem lehetőségem. Milyen módszerrel, mennyi idő alatt sikerülhet leadnom 10-15 kilót?
2011. nov. 1. 20:08
1 2
 11/16 anonim válasza:
100%

00:26-os. Nálunk tanulószoba alól nincs felmentés, csak annyi a könnyítés ha nagyon jó az átlagod, akkor a szobában maradhatsz tanulni.

Mindenkit írnak, hogy bejött-e már koliba.

Reggel 6-fél7-ig be van riasztózva az épület, a portás sem nyithatja ki, ez a szabály. :/

marad a heti 2 tesióra, ami kb semmi :(

2011. nov. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
egy szóval sem kértem hogy bárki is sajnáljon, tehát nem tudom mire vélni a gúnyos kis kommenteket. elhiszem hogy az egyetem sokkal nehezebb, de én nem vagyok egyetemisa. 16 éves vagyok, és így is bőven az átlagnál több a dolgom. de azért köszönöm, majd megoldom.
2011. nov. 2. 08:45
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
hütő, mikro, rezsó van?
2011. nov. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
van.
2011. nov. 2. 13:54
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia


én vagyok aki kérdezte hogy van emikro, rezso stb?

hétvégén gondolom otthon vagy, akkor tudsz hozni első 3napra ételt otthonról amit megcsináltok vasárnap 3 napig simán kibírja

pl zöldséges-husos rizottó, levesek vagy akármi normálsi főtt étel, akáár lehet zöldségszószos tészta is lényeg az elkészítés és az adagon múlik

gondolom nincs sok pénzed 16 évesen de rizst tudsz venni 200ft/kg ez sokáig elég, ezt csak simán kis vegetás vízben megfőzöd nem kell hozzá tudomány

husit tudsz párolni(nagy kiszerelésbe olcsó, de ha nem akarod tárolni bíbelődni vele akkor nem is kell venned elég ha otthon megcsináljátok és az első 3 napban eszel valamilyen husos kaját)

akkor marad a főtt tojás ami szintén olcsó és nagyon egyszerű, van saját lében tonhalkonzerv 200ft-ért(tesco de nagyon finom) rizshez hozzátudod keverni

zöldséglevesek nagyon egyszerűek, de ha hozol szintén az első 3 napra akkor azzal se kell időt tengetni, olcsó a karfiol, kelkáposzta, répa

reggelinek tudsz venni 250grammaos kenyeret(barna/tk/rozsos/graham stb) ez 12 szelet egy heti adagod megvan a reggeli, sonkából van akárhol 200ft-ért(pennyi, lidl, tesco saját márka(pricem waldorf stb) ez kb 5-6 szelet egész hétre van, hozzá kígyóubroka 120ft-szintén megvan egész hétre, paprikát kilehet most még fogni 150-200ft-ért és paradicsomot is lényeg hogy ne vegyél sokat csak 1-2 napra paradicsomot mert hamar megromlik mosmár

ebdének tudsz csinálni a főtt ételhez salátát nyers káposztából( ez most mindehol 50ft/kg) karalábéból (50ft) és répából (100ft/kg) salátát ezek nem is romlanak/fonnyadnak meg hamar

étkezés között tudsz enni almát (ami most kb 140-200ft között van, 1 kilo az kb 6-7 szem ez elég, de ha van közelbe cora ott most lesz 90ft-ért is vagy ha van közelve vásárcsranok(piac) akkor ott szokott lenni "kompót" alma ami kicsit rosszabb de nagyon finomak annyi hogy kivágod a rossz részeket, meghámozod stb

még a mandarin jöhet szóba az elfogadható árban van 200-300ft között(most aldiba 199ft)

körtét is lehet még valahol kifgoni 200-250ft-os áron

joghurtot/kefírt tudsz nagyban venni 150-200ft-ért(lidlbe van kifejezetten nagyon fniom és alacsony zsírtartalmú) az 190ft és sokáig elég, vagy tescoba kis poharas 50ft(az van rajta hoyg zsírszegény tesco gazdaságos 150gramm nagyon finom ) vagy ha veszel fél kilo túrót vagy cottage cheeset-az is nagyon finom pl almával-ajánlom figyelmedbe hogy most pennybe, lidlbe 150ft (az jó ár nagyon)

vagy főzöl tojást vacsira hozzá 1 szelet tk eknyér és zöldség

lényeg hogy ne koplalj, sok zöldséget gyümölcsöt egyél

sok víz, ha kerülöd ezeket a cukros, lisztes ételkeet akkor szerintem sikerülni fog

2011. nov. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a választ, hasznos volt :)
2011. nov. 2. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!