Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit kéne csinálnom, hogy még...

Mit kéne csinálnom, hogy még fogyjak?

Figyelt kérdés

Nem mondom,hogy fogyokurázok csak változtam egy kicsit.

Mi a külömbség a kukorica pehely,gabona p és a müzli közt? ma kukorica pelyhet vettem és a tejbe rakok vizet is és egy kis kanál édesitöszert(de nagyon édes lett) ez jó? vagy egyek inkább vitalisos vagy cerbis müzlit? az a baj hogy mindig délután eszem és már hozá szoktam ettöl lehet hizni édeség helyet is ez van.

Ja és ha egy nap eszek pl.péksütiket vagy t öbbet eszek vagy sütit és a mérlegen nem látszik hogy hiztam akkor centibe hizhatok vagy ez hülyeség?

több honapja mindennap tornázok és 3kilo lement de töb nem akar..,nem eszek fehér kenyeret csak barnát,meg néha zsömlét,salátákat is eszek. Mit kéne csinálnom hogym ég fogyak (müzli nélkül max 1napig birom ki imádom).

És az jó ha tejbegrizbe édesitöszert rakok? és ha sok édesitöszert rakok valamibe az olyan mintha cukros lene már vagy ez hogy van? ÉS ha egyszer elhagyom az édesitöszert és visszaálok a cukora akkor visszahizom azt amit leadtam?A háztartási keksz nagyon hizlal? egy nap 10et meglehet enni? vagy az sok? válaszoljatok lécci

ja és mért van az hogy most ettem kukoricapelyhet és laktatobb mint a müzli az édesitöszertöl van?


2009. máj. 9. 17:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Mindenre válaszoljatok lécci
2009. máj. 9. 17:29
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha kilóban hítol az centikben is jelentkezik. A műzli helyett inkább zabpehely, én a kukoricát meg a búzát hanyagolnám. Túl sok édesítőtől hasmenést kaphatsz.
2009. máj. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
tejbegrízt édesítővel szoktam énis..és 1 bögre tejböl hogy annyira ne legyen hízlaló a mennyiség miatt. műzlinek sok a kalória értéke..100g kb 360kcal. ha 3 evőkanállal eszel az kb 36 gramm az egy evésre tejjel jó reggel. vigyázni kell a műzlikkel mer nem fogyókúrás sajnos.
2009. máj. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi énis egy börgre tejet szoktam és egybögre vizet is teszek hozá:D hogy több müzli legyen de 3evökanál az angyno kevés:S
2009. máj. 10. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!