Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik csoki kevésbe egészségt...

Melyik csoki kevésbe egészségtelen, hízlaló?

Figyelt kérdés

Most néztem meg hogy egy Balaton szeletben 147kcal van .

Nagy bűn ha fogyókúra közben egyet meg eszek ?


2011. nov. 14. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:

nem az a baj ha egyet megeszel, hanem ha azt több követi..

am az étcsoki eléggé egészséges, napi egy-két kocka kifejezetten ajánlott :)

2011. nov. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A sima, fekete, minél nagyobb kakaótartalmú csoki. De csak a bio. Kalóriatartalma szinte ugyanaz,mint a nem bio-é, csak azok sajnos tele vannak szintetikus adalékanyagokkal.(mint pl. aroma..stb) Még a legdárgább lindt és társai is!
2011. nov. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Néha én is megeszem egy balaton szeletet, de tartom a célom egyelőre. Igazából ennyi kcalt a két almával is bevihetsz, ami sokkal egészségesebb ugyan, de a vágyadat nem elégíti ki.


Az étcsoki egészséges, a többi nem. De ha be tudod illeszteni az étrendedbe, bármit ehetsz.

2011. nov. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Antimod ***** válasza:
EgészségesEBB. Maga a kakaó nagyon egészséges, de ugye a csokiban nem csak az van... ezért szerencsés, ha minél magasabb százalékút (v)eszel.
2011. nov. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az más kérdés, hogy azoknak a tejcsokihoz képest ótvar ízük van. Én inkább nem eszek csokit...
2011. nov. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Antimod ***** válasza:

"Az más kérdés, hogy azoknak a tejcsokihoz képest ótvar ízük van."

Nem mindegyik. Egyébként az a tapasztalatom, minél kevesebb édességet eszel, minél kevésbé sózod meg az ételt, annál finomabb ízárnyalatokat tudsz megkülönböztetni. Én kifejezetten finomnak, édesnek tartom már az étcsokit, míg a tejcsoki már-már geil. Egy üzemi sültkrumplit már alig tudok megenni, mert "el van sózva" nekem.

2011. nov. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.


Ebben biztos, hogy van valami. Én a kávéval vagyok így, hogy eleinte cukorral ittam, aztán anélkül és ma már csak úgy tudom meginni, mert úgy finom.


Lehet azért majd megpróbálkozom az étcsokival, de tapasztalataim szerint jobban járok ha ebbe a lakásba nem jön csoki (:

2011. nov. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!