Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tojás jó estére? Vagy inkább ne?

Tojás jó estére? Vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

tojást jó estére , újhagymával ? ( meg max 1. abonettel)

úgy csinálnám hogy 1 db tojást felvernék és simán mikróba tenném 1 percre énnék hozzá mondjuk újhaynát, legtöbbször reggelire enném meg csak most nincs más itthom egy olyan 1-1,5 óra múlva enném csak 22-kor fekszem le :P

szerintetek rossz vacsorára ? hízlal ? egyek mondjuk egy almát helyette ? vagy zabfalatot ?


2011. nov. 17. 17:37
 1/7 A kérdező kommentje:
bocsi a hibákért :3
2011. nov. 17. 17:39
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem rossz. Nyugodtan edd meg a tojglit az újhagymával. Nagyon nyami!!!

Na most megéheztem én is:)) Talán van is tojás itthon:)

2011. nov. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
rendben köszi :D
2011. nov. 17. 17:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb lenne ha kb félóra múlva ennéd :)
2011. nov. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen de még nem vayook éhes :P
2011. nov. 17. 18:00
 6/7 anonim ***** válasza:
hát akkor te tudod :D
2011. nov. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Krisz85 ***** válasza:
Tojás jó, én 5 db tojásból 1 sárgáját tennék, a többi csak fehérje, a sárgája azért jó, de nem annyira jó. reggelire is jó, de ott én innék valami préselt gyümölcslevet, (azért egy kis glikogén is töltődjön) persze ha diétázol akkor tilos a cukor!
2011. nov. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!