Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti már hánytattátok meg...

Ti már hánytattátok meg magatokat, amikor tele voltatok?

Figyelt kérdés
Néha-néha degeszre eszem, mint most is. De most már elegem volt abból, hogy ennyit ettem, szinte a torkomon volt a banánturmix, amit ittam. Ezért bementem a wc-be és meghánytattam magam. Csak a turmix jött ki, amit elõtte ettem, az nem. Lehet ebbõl bajom? Még sosem csináltam ilyet...,15/L
2011. nov. 18. 16:53
 1/6 anonim válasza:
nem... ez nem normális.
2011. nov. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 LadyLee ***** válasza:

NEM szoktam magam hánytatni, mert nem szoktam annyit kajálni, hogy ne bírjak el vele.


Nem nomrális, ezt te is tudod. És igen, lehet bajod - persze csak hosszú távon, de úgy viszont nagyon.

2011. nov. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

kis falánk. gyerekkorban megesik, hogy túleszi magát az ember, de ezt mondjuk 1-2 éves korig ki szokták nőni. az, hogy meghánytattad magad, ugye nem kérdés, hogy mennyire természetes? valóban hosszabb távon (évek, hónapok) lehet problémád belőle.

de miért eszel annyit, ami már rosszulesik? figyeld meg, ha ügyes vagy akkor ezt elhagyod, aztán belépsz abba a korba, amikor az ember meg többet iszik, mint ami jólesne.. :D

2011. nov. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Velem egyszer előfordult. Egyszerűen nem bírtam megállni, de tudom, hogy már csak a szemem kívánta a kaját, aztán meg szenvedtem. Végül azt csináltam, amit te.

Szerintem egyszer normálisnak mondható. Rendszer ne legyen belőle, mert az már betegség

2011. nov. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem. De miután megettem egy egész horkát fogyókúra alatt, hát eljátszottam a gondolattal. De drága pénz volt szóval inkább megemésztettem :D
2011. nov. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amikor alkoholos italokat fogyasztottam kissé mértéktelenül, akkor megesett, bár nem szándékos hánytatás volt, jött a róka magától is.

Ételmérgezésnél (romlott kajától) vagy ha olyat próbáltak megetetni velem gyerekként, amit rühelltem, akkor dettó.


De szándékosan nem, a franc se szeret hányni, borzalmas érzés.


A degeszre zabálás + hánytatás amúgy bulímiás tünet, ha többször előfordul, akkor igen, lehet majd belőle bajod.

2011. nov. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!