Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ilyen esetben hogy tudnék fogyni?

Ilyen esetben hogy tudnék fogyni?

Figyelt kérdés

Eddig a 168 cm-es magasságomhoz 58-60 kg körül voltam, de most felmentem 65 kg-ra. Szeretnék egészségesen, normális módon visszafogyni és megtartani azt a súlyt. A dolgot nehezíti, hogy tej- és gyümölcscukor érzékeny is vagyok. Az ebédem és a vacsorám adott, a kérdés, hogy reggelire, suliban és uzsonnára mit kellene ennem? Puffasztott rizs, háztartási keksz esetleg szóba jöhet?

Mozgásnak Rubint Réka dvd-re, Leg Magic-re vagy hulahoppra gondoltam. Melyik lenne a legjobb? Használnak egyáltalán?


A válaszokat előre is köszönöm.

16/L


2011. nov. 20. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
hat reggelire siman ehetnel teljes kiorlesu zsemlét+soka+salata/uborka/paradicsom/paprika..ezek kozul gondolom egyik sem lehet artalmas. uzsonnara szinten ehetsz szenyát, uffi rizs meg szoba johet, de a kekszet mar elhagynám :)
2011. nov. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szendvics-teljes kiőrlésű kenyér+sonka, főtt tojás, laktózmentes sajt-medvének is van ilyen, zöldségek

körözöttes szendvics-laktózmentes túróból+zöldség

rántotta sok zöldséggel+1sz tk kenyér

zabpehely+laktózmenttes/szójatejjel, joghurttal

cukormentes müzliszelet, korpás keksz laktózmentes joghurttal/kefírrel, szójaitallal

paradicsomlé

pufirizs sonkával, zöldséggel

cékla, savanyúkáposzta, sütőtök,

2011. nov. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szinte nem is kényes

a helyzeted.

tejtermékeket alapból is lehet hanyagolni, és gyümölcs nélkül is lehet egészségesen élni.

több zöldség, hús, összetett szénhidrátok, ééés.. magvak. a dió mondjuk gyümölcs, de a tökmag nem.

edzésnek thaibox, de legalább valami mai divatos táncra vagy ugribugrira elmehetnél, de ha nme akkor otthon inkább intenzív ugrókötél + saját súlyos erősítés. ezekkel baromi jó eredményt elérhetsz, okkal csinálok én is hasonlókat.

2011. nov. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!