Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Norbi update 1 étel nagy...

Norbi update 1 étel nagy mennyiségben hízlal?

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki félreértené, nem "tömöm" Norbi zsebét, nem veszek meg semmi általa márkázott terméket..


Csak a receptjei alapján főzök, nagyon nagyon finomakat.

Az a kérdésem, hogy ha a Norbi által említett 1 tenyérnyi adagtól többet eszek az ételeiből, akkor már attól is hízhatok? Tehát az update 1 amit egész nap ehetnék, még este 10-kor is, bizonyos kis mennyiségre vonatkozik?


A Norbi-féle rakott virslitől totál oda vagyok :)


2011. dec. 1. 08:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Hízni még a salátától is lehet, ha egy tonnányit megeszel belőle. Szóval hízni mindattól lehet, ami több kalória, mint amire szükséged van. Tehát a diétás kajától igencsak lehet hízni, ha kétszer-háromszor annyit eszel.


Pl.

Amerikában az átlagos emberek annyira de annyira KÖVÉREK, hogy csak na. Pedig teli van az összes bolt a kalória szegény diétás, alacsony szénhidrát és zsírtartalmú kajákkal. És mit csinál a jó nép? Akkor megeszik belőle tiszta lélekkel és nyugodt szívvel TÍZSZER annyit, mint amúgy tenné. És a jó nép hízik, mint a disznó. A light kólán.

2011. dec. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
53%
van is oka. a mesterséges ízű, állagú, színű-szagú élelmiszerekkel bevitt üres kalóriák (bármennyire is lájt sz.ar, sz.ar marad) örökös éhezésre kárhoztatják a testet. persze hogy sokat esznek, amikor végig minőségi éhezésben élnek!
2011. dec. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Norbi ugyan nem veri nagy dobra, de egy-két oszinte pillanatban elmondta már, hogy az Update 1 is csak akkor "nem hizlal", ha mértékkel eszik belole az ember. Ha épp ésszel belegondol bárki, akkor teljesen magától értetodo, hogy nem létezik olyasmi, hogy valamibol reggeltol estig "két pofára" enni és nem hízni.
2011. dec. 2. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

idióta a ku.rva anyád. ha már kigondoltam..

s mivel leidiótáztál, s szó esett az értelmi képességeimről is, megtehetem, te hatalmaztál fel rá :)

mivel a cáfolás értelmetlen lenne, akkor felveszem a szerepet, amit rám adtál..

te idióta.


felettem álló? ki az égi lény? cccc

2011. dec. 2. 08:32
 15/19 anonim ***** válasza:
93%

én. de csak az írásodból következtetek, nyilván így ismeretlenül másból nem tudok.

no, eszel már húst vagy virslizel még?

2011. dec. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon kemény vagy, még privátba is elküldted, nem semmi. Azonban idióta te vagy meg anyád az a büdös szuka amelyik a világra ellett.
2011. dec. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Muszáj megkérdeznem, mert nagyon jól szórakozom: az ápdéthuszonkettes rántás fölött kigondolod, h majd jól lek.rvaanyázol valakit? :D


Vagy ez így Nálad hogy megy? :DDD

2011. dec. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 gerger válasza:

A kérdezőnek igaza van. Mindenki, csak fikáz mindent értelmetlenül, úgy hogy ki sem próbálták értelmesen.


Valóban van 1-2 Norbi termék, amit túlzásnak vélek, de egy átlag intelligenciával rendelkező személy ezeket ki tudja szűrni.


Norbi egy szóval nem mondta soha, hogy degeszre lehet zabálni az update1 termékeket és nem hízol tőle. Már 2 hónapja update receptek alapján főzök, s meg kell, hogy állapítsam, hogy sokkal finomabbak, mint a hagyományos receptek, sokkal táplálóbbak is. Nem használok mindenből update cuccokat, mert van aminek valóban nincs értelme pl. sóból teljesen jó a sima tengeri só. Édesítőből is xilitet használok, ami teljesen egészséges én nem update.


Ami Norbis nekem az majdhogynem, csak a liszt. Az update1 meg, csak egy JELÖLÉS. Fel kéne fogni. Nem, csak Norbi árul update1 termékeket. A teljes kiőrlésű liszt pl. update 2, a Norbi féle update1. Ez nem azt jelenti, hogy semennyire sem hizlal, hanem hogy jóvel kevésbé, mint a sima fehér liszt. Érzem is az ételek után, hogy jóval kevésbé terheli meg a gyomromat.


Semmivel nem mozgok kevesebbet-többet most, mint korábban, de fogytam 2 hónap alatt 6 kilót, úgy hogy nem tartottam túl kemény diétát.


A gyomrod meg eleve beszűkül, ha nem tömöd magad halálra, de az anyagcseréd felgyorsul, így hozzászoksz, hogy egy nap többet eszel, de kisebb adagokat. Kell enni gyümölcsöt, zöldségeket, de nem degeszre. Soha nem mondta Norbi, hogy degeszre kell magadat zabálni az update1 termékekből, de sok receptjük éppen, ezért is kisebb adagokat foglal magába.


Nah, ennyit erről. Nekem bevált 1-2 Norbi termék, tapasztalom magamon, hogy jobb az emésztésem (régebben elég sokat volt savas a hasam, illetve sokszor fel voltam puffadva, most semmi ilyen), fogytam, s valamivel energikusabb is vagyok. Nem kell mindenből Norbi update, de pl. lisztből, s egy-két egyéb összetevőt érdemes vásárolni.


Magyarul mondhat nekem bárki bármit, miután érzem, TAPASZTALOM hogy nekem ez az update életmód jótékony hatással van a szervezetemre, telibe szarok minden egyéb véleményt.... Az meg, hogy meggazdagodott belőle... pfff.... Ha valakinek van egy jó ötlete, s jól véghez viszi általában ezzel jár. Na meg a sok megalapozatlanul irigykedő barommal :).

2012. jún. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Aczélnak:

Azért kíváncsi lennék, hogy egy olyan háztartásban, ahol havi 40.000Ft/főből kell gazdálkodni ( mindent beleértve ), hogyan tenné meg, hogy csak minőségi, tényleg a testnek táplálékul szolgáló dolgokat venne. Én is tudom, hogy csibemellet és pulykahúst kéne ennem, de sajnos nincs rá felesleges 1400-1500Ft-om, így marad a szemét virsli. Mert még mindig jobb választás, mintha tejfölös nokedlit vagy zsíros kenyeret ennék. Gondolom neked nincsenek anyagi gondjaid, több hozzászólásodból kinézve. Minőségi táplálékhoz, olyan fizetés is kell.

2012. szept. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!