Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hol tudom megtalálni az...

Hol tudom megtalálni az összes Norbi kódokat a neten? Esteleg recepteket, hogy miket főzhetnék? Fogyni szeretnék!

Figyelt kérdés
2011. dec. 2. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:
25%

nem akarok külön kérdést kiírni erről, szóval itt teszem meg, legfeljebb majd törlöd ha zavaró.

szóval, Te a fogyást komolyan egy ilyen rendszerhez kötöd? ismered az emberi szervezet működését, mondjuk vázlatosan, honnan nyersz energiát az élethez, mikor képződik zsír a testen és hasonlókat?

2011. dec. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs fent az összes a neten, csak néhány.
2011. dec. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első válaszoló is okosabb mint az átlag..


A Norbi módszer teljesen jó, aki nem hiszi járjon utána (csinálja).


Offolok én is. Neten nem néztek recepteket, mert nem szeretem onnan kinyomtatni, de az első könyve 990 Ft, a második titok pedig 500 Ft-ra van leárazva az Alexandra könyvesboltban. Annyit érdemes adni érte.


Nagyon klasszak a receptek, finomak és laktatóak is.

2011. dec. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
28%

ha nem ironizáltál volna, még igazad is lenne.

attól, hogy kategóriákba sorolnak valamit, még simán lehet hízni (mondjuk update 1-es étellel) mert az elfogyasztott mennyiséget kéne figyelni az összetételen, energiatartalmon kívül!

az olyan megközelítésért, hogy napszakokhoz köti valaki a különböző élelmiszereket csak gratulálni tudok, mert ilyen fasságot kitalálni is nehéz. a dietetika mint tudomány ág nem ismer ilyen baromságokat, akkor kérlek indokold meg, mi működik benne?

fogja az ember, és update eszik. tudom, van update 1-es virsli. ez magyarul mit jelent (szerintem): megvesz valaki egy virslit, és ahelyett, hogy élelmiszert enne, sza.rt eszik. biztos hogy egy virslinek nem lesz túl magas fehérje tartalma, persze a virsli csak egy példa.

laktatás: Afrikában, ott lehet hogy örülnek ha nem éhesek. itthon nem jóllakni kéne, hanem odafigyelni, hogy minőségi táplálékokat egyen a sok megtévesztett szerencsétlen, mert kiba.szott sok kövér ember van, akik minőségi éhezésben szenvednek, és ez semmilyen szempontból sem jó az országnak, a Magyarságnak.

2011. dec. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg U1 recept van a neten!

A kódok miatt pedig érdemes megvenni a könyveit. Vagy mondjuk a Kövér ember nem bűnös-ben 2 csoportra osztja a kajákat: fogyási napon eheted vagy nem eheted.

Megjelent egy összefoglaló könyve is, a boltjaiban 3000, de a vaterán 1500-ért láttam.

Én szeretem a kajáit, jókat eszem, jókat főzök, közben fogyok, és a véreredményem is javult :)

2011. dec. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%

és mekkora mennyiségeket eszel, hogy közben fogysz?

mert továbbra sem mindegy hogy egy aktív életmódú fiatal férfiról, vagy egy irodában dolgozó, testét nem edző idősebb nőről van szó, és még sok-sok tényező befolyásolja az energia és tápanyag igényt.

2011. dec. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!