Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért tudok ilyen sokat enni?...

Miért tudok ilyen sokat enni? Van valami, ami elveszi az étvágyam, és rosszul leszek a kajától, ha ránézek?

Figyelt kérdés

Rengeteget tudok enni, de nem ennyit eszek egy nap, mint ma, általában 1200 kalóriát viszek be+heti 5x edzek konditeremben, és 158cm/46kg vagyok.Ma elkezdtem diétásan étkezni, de csak a reggeli lett az, déltől nagyon sokat ettem. Reggelire ettem 20 dkg natúr joghurtot+10dkg almát.Ebédre ettem 15dkg csirkemellet, 20dkg brokkolit, 10dkg répát, 10dkg rizst, előtte 1 órával meg 50g mogyorót és egy mandarint.És innentől kezdve csak azt írom, hogy miket zabáltam még össze ebéd után.5 db szaloncukrot, 20dkg csokit, 10dkg tiramisut, 80g mandulát, 50g ropit, 15dkg almát, 80g mézes puszedlit, 1 sajtos melegszendvicset(40g kenyér, 1 kockasajt)

Tegnap viszont ennyit ettem össz-vissz: ebédre 12dkg cs.mellet 10dkg uborkával és 10dkg paprikával, edzés után meg 50g fehérjeturmixot. Egyébként nagyon jó érzés volt úgy lefeküdni, hogy alig ettem, de hát cseszhetem..

Abban 100%-ig biztos vagyok, hogy 1kg zsír is felött ma rám.Karácsonykor, hogy jól érezzem magam, boldog legyek, nem fogok enni semmiből. Mondjuk teljesen mindegy már minden, nem érdekel mit eszek, mit nem, mert elhatároztam, hogy az ünnepek után megölöm magam, mert hát az életem alapból egy nagy szar. Kb még másfél hétig fogok élni.


2011. dec. 21. 19:30
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Majdem megettem 5000 kalóriát. Valami baj van velem.
2011. dec. 21. 19:32
 2/18 anonim ***** válasza:

Hát neked is nagyon sok boldog újévet!

Hogy akarod kinyírni magad? Felvennéd videóra? Én meg elküldöm az extrem puruttyára :)


A másik meg,hogy egy fészkes fenéket híztál te 1 kg zsírt! Ennyitől? Ez nudli.

2011. dec. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Ezt alaposan tanulmányozd át elejétől a végéig.


http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__23..

2011. dec. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Amit műveltél azt úgy hívják hogy SZÉNHIDRÁT ÉHSÉG és a drasztikus szénhidrát megvonás következménye, egyébként semmi bajod nem lesz tőle és visszahízni sem fogsz, sőt, bizonyos esetekben további fogyást indukálhat, már ha a te esetedben beszélhetünk még a fogyás szükségességéről. Étvágy elvétel extrém esetben: készítsd ki a kajádat egy tányérra, aztán locsold le mosogatólével, és dobd ki a kukába. Így biztos nem eszed meg :D
2011. dec. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Egyébként most 3,5 kg-mal vagyok nehezebb, mint reggel.Ebből szerintem minimum 1 kg zsír..De nem érdekel tényleg, holnap úgy sem fogok sokat enni, csak egy keveset.Csak az már abnormális, hogy ennyit tudok enni, aztért tettem fel a kérdést, hogy ez már nem betegség-e vagy valami..

MosogatóléxD..Komoly ötlet. Nem akarom kidobni az ételt.

Úgy fogom magam kinyírni, hogy nem iszok, nem eszek. A kiszáradást nem jó ötlet feltenni az extrém puruttyára, meg kicsit hosszú lenne a videó.

2011. dec. 21. 19:45
 6/18 anonim ***** válasza:
66%

először még azt hittem van értelme a kérdésednek, és majd számolgatni kell, és hogy írjam, hogy nem ettél sokat..

aztán írtad "Abban 100%-ig biztos vagyok, hogy 1kg zsír is felött ma rám"

innentől már tudtam, a kérdés inkább az, van-e nálad hülyébb ember, vagy a sor legelején vagy? nem tudom érteni fogod amit írok/írunk, de 1 nap alatt közel sem tud 1 kiló zsír raktározódni. ugyan úgy, ahogy a leírt kaják sincsenek sem 5000kcal, és még csak nem is sok. 1 kiló zsír 9000kcal energia ááá elkezdtem matekozni neked, holott nyilván nem értesz számokhoz..

nyugodj meg, olvass, tanulj az emberi test működéséről, egyél nyugodtan.. és ha nyírnád magad, tényleg videózd le, ahogy írták extrém puruttyán páran néznénk ha tényleg ez lenne :$

2011. dec. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

de kiszáradásba nem halnál bele, mert A) elvinnének mentők, B) bezabálnál tényleg 5000kcal-t, mert tényleg éhes lennél pár nap után.

amúgy ha komoly a kérdésed, miért nem eszel, élsz normálisan? :D még mindég vicc, hogy ezt az étel mennyiséget zabálásnak nevezed.. nem is tudom mi a sok benne.. a zöldségek biztos nem.. némi cukros sz.ar volt ami sok volt, mézes puszedli, ropi, tiramisu.

de helyette mi a fenéért nem öltél meg egy kutyát és sütötted meg azt? és akkor tápanyagokat is viszel be, nem csak cukrot.. esetleg veszel egy kiló csirkemellet és megsütöd. és akkor van értelme az evésnek, mert kenyér, kockasajt, tiramisu és sorolhatnám a többit ami csak üres kalória :D komolya, "rosszabbul" nehezen csinálhattad volna, ezt hogy sikerült? xD

2011. dec. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Nincs értelme az életemnek, egy nagy szar. Nagyon sokat sírtam már amiatt, hogy megszülettem, mert nem kellett volna.És ha meghalnék, azt észre sem venné senki, a kutyának nem hiányoznék.Jó lenne, ha csak ez a kis problámám lenne, hogy sokat tudok enni.Egyre rosszabb lesz az életem, inkább meghalok 70 évvel korábban, és nem szenvedek hosszú évtizedekig, minthogy még sokáig szenvedjek.Az életem az idő múlásával egyre értelmetlenebbé válik.

Nem könnyebb meghalni?Miért szenvedjek?

2011. dec. 21. 19:59
 9/18 A kérdező kommentje:

Reggelente felkelek, és arra gondolok, hogy mikor lesz végre megint éjszaka, hogy ne érezzek fájdalmat, ne tudjam, hogy létezek..Az alvás az egyetlen, aminek van értelme az életemben.

Na ha meghalnék, nem kéne azon aggódni, hogy felébredek.

2011. dec. 21. 20:01
 10/18 anonim ***** válasza:
Szeretethiányod van, mert nem kapod meg a szüleidtől. Igaz?
2011. dec. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!