Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » "Abnormális" dolgokat művelek....

"Abnormális" dolgokat művelek. Ettől lehet valami bajom?

Figyelt kérdés

Fogyózom. Viszont szoktam nassolni. Nos, ugyebár mivel semmilyen csokit és pékárut nem ehetek, így ezeket teljesen megvontam magamtól és valahogy átállt a szervezetem olyan "nassolni" valókra, amiktől lehet hogy más átlagos embernek kifordul a gyomra.


Tegnap pl. nyers káposztalevelet nassoltam. Ez most nem is lényeg.


Ma viszont megettem nassolni valóként 10 deka élesztőt 1 deci tejben feloldva és ezt kanalaztam el. Nem tudtam ellenállni neki.


Ettől lehet valami bajom? Mármint arra gondolok, hogy rossz-e a gyomornak vagy lesz-e valami hirtelen következménye?


Amúgy szeretem az élesztőt. Hallottam, hogy jót tesz a hajnak meg a bőrnek a benne levő vitamin.


Ha minden nap eszek egy kicsit, akkor az jó?


Ezt eheti cukorbeteg ember is? S Candidás?


Előre is kösz a választ!


2011. dec. 23. 14:18
 1/6 A kérdező kommentje:
ak.vaéletbe...kicsit mintha fortyogna a gyomrom. :DD
2011. dec. 23. 14:24
 2/6 anonim ***** válasza:
Az eleszto kis mennyisegben nem karos a szervezetre, de azert mindennap megenni mondjuk egy kockaval kicsit sok. Heti egyszer mehet. Cukorbeteg eheti, de gombasodasra hajlamos nem, mivel erjeszti a gombakat.
2011. dec. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hmm.. ha normálisan ennél, lehet nem kívánnád annyira magát az élesztőt.

bajod nem lehet. mondjuk gondolkodj el hogy a gombát milyen (cukor) táptalajon tartják, és akkor már logikusan következik hogy ezzel ugyan úgy plusz energiát viszel be, de legalább vitaminokkal. amúgy magas kakaótartalmú csokoládét miért nem eszel? nem rosszabb mint a tej. káposzta meg zöldség, nem tudom miért írtad hogy ez fura lenne.

2011. dec. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Aczél. Akkor most melyik a jobb? A magas kakaótartalmú csokiban van valami vitamin? Nem mondom, hogy nem eszem, de mostanában nem is kívánom.
2011. dec. 23. 15:07
 5/6 anonim ***** válasza:
47%

miért magas kalóriatartalmú a csoki? amúgy a mérték a lényeg, a csokiban vannak flavonoidok meg egyéb értékes komponensek.


"Cukorbeteg eheti, de gombasodasra hajlamos nem, mivel erjeszti a gombakat."

az ilyen fasságokért lehet gyomron rúgást osztani?

2011. dec. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
öcsém mikor pattanásos volt, napi fél kockával megevett és semmi baja nem lett...
2011. dec. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!