Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 1hétig csak narancsot...

Ha 1hétig csak narancsot eszek akkor le tudok fogyni 3-4 kg-t?

Figyelt kérdés
olvastam olyant, hogy egy narancs kevesebb kalóriát tartalmaz, mint amennyit a testben eléget..ezért gondoltam
2011. dec. 25. 14:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
34%

Hát persze -.-"

Oszd már meg velünk hogy a narancs vagy bármi más mégis milyen folyamat alapján égetné el a zsírodat?

2011. dec. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
58%
Ja, a gyomorsavad meg az egekben lesz, te hülye!
2011. dec. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
32%
Naná! A gyomorsavad belülről fog megizzasztani és ha ez sem elég, a jövő hetet már a kórházban töltheted! Ne csinálj hülyeséget a saját testetted, mert nagyon meg fogod szívni. Én betegség miatt voltam anorexiás. Nagyon szexin néztem ki: a melleim eltűntek, az arcom beesett, a bőröm szürkés volt és hiába ettem egyre többet, folyamatosan fogytam. Vigyázz magadra!
2011. dec. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

de csak a hasamból szeretnék lefogyni pár kilót :(

ha elkezdek sportolni (futni) másnapra már beteg vagyok :/ ezért gondoltam

2011. dec. 25. 15:41
 5/26 anonim ***** válasza:
45%

Beteg vagy a futástól? Na innentől no komment -.-

Az meg nem kívánságműsor hogy honnan szeretnél fogyni,onnan fogsz fogyni ahonnan a tested engedi,ezt nem tudod befolyásolni.

2011. dec. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
15.38 vagyok: nekem a hiányos táplálkozásom miatt lettek pajzsmirigy problémáim (ezért fogytam le) De korábban volt egy időszakom, amikor fogyókúráztam és rengeteg narancsot ettem és mindig csak narancslevet ittam. Olyan szinten elrontottam a gyomromat (hányás, hasmenés... minden ami kell), hogy most már kétszer is meggondolom, hogy miből mennyit egyek. Hidd el, hogy a futás utáni fáradtság és a szúró oldal (esteleg vérnyomás miatt szédülés) semmi ehhez képest. Kérdezd meg a háziorvosodat hogy milyen ételeket ajánl.
2011. dec. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
0%
ha sok narancsot eszel, az is hizlal, mert gyümölcscukrot tartalmaz
2011. dec. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
35%

"Beteg vagy a futástól? Na innentől no komment -.- "

Imádom az ilyen kedves, segítőkész embereket, akik rögtön lenézik az embereket. :) Boldog karácsonyt!

2011. dec. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
53%

Én 2 hét alatt fogytam le 5 kg-ot, azt nem tudom hogy egészségesen vagy nem, de lement. Annyit csináltam, hogy nem ettem kenyeret, de zsemlét néha igen, de ha egyet ettem egy nap akkor mást csak minimálisat. Próbáltam inni sok vizet, bár az nem nagyon ment, de igyál sokat és nem leszel annyira éhes. JóReggelt kekszet ettem, meg puffasztott rizst, meg gyümölcsöt, kb ennyi volt a kajám. Ritkán, de ettem főtt ételt, de abból is csak keveset. Ja, és 4 óra után nem ettem semmit. Akkor ettem csak 4 óra után egy almát, vagy valamit, ha már tényleg nem bírtam az éhséget.

De összességében nem éheztem, szóval szerintem hatásos. És nem híztam vissza.

2011. dec. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Hát, akkor ne konkrétan a futást válaszd, hanem valami mást. Pl. gyaloglás, biciklizés... De az ilyen, ha x ideig csak ezt eszel diéták többet ártanak, mint használnak.
2011. dec. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!