Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi tartozik az Update 1,2,3-as...

Mi tartozik az Update 1,2,3-as kategóriába?

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 19:32
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
0%
reméljük nem azért kérdezed, mert bedőlsz egy kitalált táplálkozási rendszernek :)
2011. dec. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Nem az, hogy bedőlök,de...amikor több 1000 ember így él és fogy és egészséges, akkor miért ne tartozzak én is oda??

Ne haragudj de nem a kérdésre válaszoltál...

2011. dec. 30. 19:55
 3/30 anonim ***** válasza:

Igaz én csak 4 hónapja táplálkozom az update szerint,fogytam is, és ami még nagyon fontos, sokkal jobban érzem magam... Én csak lisztet és tésztát veszek, és kenyeret az update boltban... cukor helyett édesítőt használok... Egyes kód pl: a virsli, különböző sajtok, natúr joghurt, vagy cukormentes joghurtok, felvágottak, sovány húsok,hal... Kettes kód pl: a rizs, a mandarin... Hármas az össze "szemét" chips,csoki, stb minden "üres" kalória,valamint a tészták, és minden amiben fehér liszt és finomított cukor van...

Az egészséges életmód nem pénz kérdése... elég a kódokat betartani... havi 50ezerből,én sem az update menüt rendelem, mégis működik... tiszta szívből tudom ajánlani neked :) nem fogsz csalódni...

2011. dec. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves válaszoló!

És mennyibe kerül pl a lisz v. a tészta féleségek?

2011. dec. 30. 20:29
 5/30 anonim ***** válasza:
A liszt 1000ft/kg... a tészta 800ft... én havonta 3kg lisztet és 2 tésztát veszek... szóval havi 5000ft-ból megvan minden ami az egészséges táplálkozáshoz kell... ennyit máskor elköltöttem chipsre,csokira és a többi felesleges dologra... :)
2011. dec. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Esetleg a cukrot még tudod?
2011. dec. 30. 20:34
 7/30 anonim ***** válasza:

"amikor több 1000 ember így él és fogy és egészséges"

alapállítás téves. ezért ne oda tartozz. ez most nem ilyen vallási dolog, tök mindegy miben hiszel/nem hiszel, tényleg az egészségről van szó. ami nem olyan egyértelmű, idióta tinédzser koplalással is fogy, osztán miért ne csinálja ezt mindenki..? nem hal bele.. még egyszer leírom, nem olyan egszerűen meghatározható dolgok ezek, de vedd fel a kapcsolatot mondjuk egy corvinus egyeyem táplálkozástudományi végzettséggel rendelkező emberrel, és akkor lehet sikerülni fog a népbutításokon is túljutni. megint nem a kérdésre válaszoltam, lehet jobb kérdést kéne feltenni :) tisztelettel.

2011. dec. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

A cukrot sajnos nem tudom, mert én édesítőt használok (az olcsóbb) :) de belinkelem neked az updaete webshop oldalát,ott meg tudod nézegetni,hogy mi mennyibe kerül... egy-kétszáz ft eltérés persze lehet... bolt válogatja... :)

[link]

2011. dec. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
az egészség és a virsli nem igazán összeférő dolog, ezért ajánlom képzett, tanult emberrel való kapcsolatfelvételt, nem akárkikkel.. akik képesek pl. a mindenféle húspépeket pozitívan értékelni :)
2011. dec. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Próbáltam már én is "idióta tinédzserként" koplalni, persze fogytam én is, de a jojo mindig ott volt, 5 kg fogytam 6 meg vissza jött. Pedig ugyanúgy edzettem, de viszont a kajára meg nem figyeltem oda úgy isten igazából.

Hol találok én ilyen embert?

2011. dec. 30. 20:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!