Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi tartozik az Update 1,2,3-as...

Mi tartozik az Update 1,2,3-as kategóriába?

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 19:32
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Látszik, hogy csak az tudod kedves válaszoló amit a nagy könyvben megírtak!

Azért lehet, hogy egy természet gyógyásszal kellene felvenni a kapcsolatot, és az segítene eligazodni a való világban. Nem minden úgy van már sajnos, ahogy az egyetemeken tanítják. Itt vitatkozhatunk heteken keresztül tény és való, hogy a táplálékunk 70 %-a szemét - kimerem jelenteni - mert minden szennyezett, víz, föld, levegő. Akkor hol van itt BIO?

2011. dec. 30. 20:59
 22/30 anonim ***** válasza:
igen, a kenyérrel gondolkodtam hogy és mit írjak, mert nem tudtam, hogy a sima fehér kenyér címkéjén mi is van.. én már évek óta nem vettem. egészségesnek mondhatom magam, de tisztában vagyok vele, hogy a finomított liszt fogyasztása sok embernél milyen vércukor szabályozási problémákat segített elő, én személy szerint rend szerint csomagolt, rozsos és teljes kiőrlésű kenyereket fogyasztok. tudom, ennek is ára van, mint mindennek. valahol még a tiszta levegőnek is.
2011. dec. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

lehet, hogy nekem vannak téves ismereteim a valóságról, de nem gondolom hogy kimondottan a BIO-ra lenne szükségünk mindenben. gondolj csak bele egy biogazdaságban, permetszerek nélkül termesztett búzában esetlegesen előforduló penészgomba toxinjára, illetve vessük össze a vegyszermaradék veszélyességével.

a gombatoxin nagyságrendekkel veszélyesebb, halálosabb.


a természetgyógyász pedig nem feltétlen kell hogy többet tudjon pl. nálam, ő miért ne tévedhetne?

2011. dec. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Növényvédelmi felügyelő személy szerint tájékoztatott, amikor a rozsos kenyeret kezdtem el fogyasztani, hogy ebben van a legtöbb vegyszer maradvány! Hát igen, ez sincs a papírra írva.
2011. dec. 30. 21:02
 25/30 A kérdező kommentje:

Azért gondolom a természetgyógyászt, mert... ő ugye emberek betegségeivel foglalkozik nap, mint nap és látja, hogy az étel amit beviszünk hogyan hat az emberi szervezetre. Hiába mondja az embereknek egy dietetikus, hogy mit kell enni, amikor ugyanúgy csak a szennyet viszi be magába az ember!

Hűha, jól el kanyarodtunk az Update-től!

2011. dec. 30. 21:05
 26/30 anonim ***** válasza:

szerintem nagyon fontos irányba kanyarodtunk, engedelmeddel.

keleti táplálkozás szakértő véleménye is megfelelő lehet? ha itt él, és szintén itteni emberek problémáit látja? :)

2011. dec. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Én személy szerint nagyon szeretem a keleti konyhát - kínait! Tudjuk, hogy pl. a japánok között több 1000 már 100 éven felüli és ezt a táplálékuknak is köszönhetik. Pl. ott nincs csontritkulás. Ide járnak - akár Mo-ra is -tanulmányozni ezt a betegséget, ami nálunk már népbetegség
2011. dec. 30. 21:12
 28/30 A kérdező kommentje:
táplálkozásuknak is - bocsánat
2011. dec. 30. 21:12
 29/30 A kérdező kommentje:

[link]


Megtaláltam, hogy mi tartozik a különböző kategóriába.

2011. dec. 30. 21:38
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb, amikor az agyoniskolázott kérdező bekérdezi a csúsztatásokkal és neki való engedményekkel teli táplálkozási rendszert, erre kap egy helyesbítő választ egy hozzáértőbb embertől, és a végén még a kérdező oktatja ki a válaszadót :D Komolyan ide már csak popcorn kéne, jobb mint az esti film.
2011. dec. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!