Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrával eltüntethető a...

Fogyókúrával eltüntethető a kötényhas, vagy legalább esztétikus szintre hozható?

Figyelt kérdés
Kb. 20 kg túlsúlyom van, és a két terhességem után kötényhas alakult ki nálam, ami viszont jelenleg a sok túlsúly miatt is van. Le lehet-e annyira fogyni, hogy a kötényhas eltűnjön, vagy minimálisra csökkenjen?
2012. jan. 1. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Minél inkább fogysz, annál inkább látszik a kötényhas. Plasztikával tudod eltüntetni. Itt már a torna sem segít.
2012. jan. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A kötényhas nem háj,hanem kötőszövet,bőr ami megnyúlt. csak műtéttel korrigálható
2012. jan. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak plasztikai műtéttel lehet megcsinálni.Hogyha annyira nagy az a kötényhas hogy szinte "miniszoknyaként" funkcionál akkor megcsinálják TB-re is.
2012. jan. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát, ez bíztató... köszönöm a válaszokat!
2012. jan. 1. 22:38
 5/8 anonim ***** válasza:
úgy hallottam ezt napi rendszerességű masszázzsal is el lehet tüntetni vagy csökkenteni
2012. jan. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
utolsó masszőr vagyok és ez nem igaz
2012. jan. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia!


Nekem hatalmas hasam volt a terhesség során, sajnos nekem is ilyen a hasam. Most hallottam egy oylat, hogy a 30days kapszula a hasról szedi le a zsírt és a szövet összehúzódásában is segített valakinek. Ezt csak egy fórumon olvastam, a tapasztalatok között. Lehet hogy marhaság, de pont most olvastam.


Tudnál feltenni képet a hasadról?

Légyszives...


Egyébként arra gondoltam, ha évek múltán (2) sem fog eltűnni a csúnya lógós bőr, megműttetem. Nem támogatja vajon a TB??

2012. jan. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
utolsó ne dobd ki kapszulákra a pénzed. biológiailag és fizikailag lehetetlen, amit írtak róla. mikor értitek már meg, hogy az összes ilyen fogyasztótabletta átverés?
2012. jan. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!