Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek neki szép az alakja?

Szerintetek neki szép az alakja?

Figyelt kérdés
Ezt az alakot céloztam meg magamnak, szerintem nagyon szép, és úgy érzem ilyet az enyémből könnyen "csinálhatok". [link]
2012. jan. 2. 15:43
1 2
 1/16 anonim válasza:
Nem túl alacsony? :)
2012. jan. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
nem, szerintem ez baromi vékony, főleg a felsőteste... még a combja el is menne, ha lenne rajta izom, de kiállnak a bordái :S a csaj meg... hát ezzel a barna bőrrel és az ízléstelen fejével + a felnyomott melleivel inkább valami alien-re hasonlít.
2012. jan. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:

De sok problémád van szegény kislánnyal! :)


Az igazi szépség belülről fakad különben is! :)

2012. jan. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem jó alakja van.Aki azt mondja hogy ez baromi vékony meg egészségtelen annak biztosan sertés alakja van.
2012. jan. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért lenne attól dagadt valaki, hogy nem jön be az ilyen alak. IQ betyárok. -.-
2012. jan. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
nincs sertés alakom, nyugi, csak van önálló véleményem. azt csak szabad, nem?
2012. jan. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Abban egyet értek veled hogy nem szép a bőre ,rosszul van rajta a melltartó.De az alakja volt a kérdés ami szerintem szép.
2012. jan. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

nem

kivannak a gircsái

2012. jan. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
63%

Gratula, pont egy tök anorexiás csajt kellett választanod? Semmi izma, semmi alakja... :(

Hajrá!


Ja, még mielőtt vki megszólna, én is így nézek ki, és utálm magam miatta.

2012. jan. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%

ma 16:28

Persze, hát egyértelmű... Ha meg pasi, akkor biztos nem jut neki ilyen, és azért szólja le.

Ez a profi logika b+...


Aránytalan az alakja. Túl hosszú és vékony a felsőteste a lábakhoz képest, a mellei is elég furcsák, szóval szerintem sem szép az alakja.

2012. jan. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!