Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A Norbi duci tréning használt...

A Norbi duci tréning használt vkinek? érdemes kipróbálni v nem?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 16:28
1 2
 1/19 anonim válasza:
72%
Nővérem exbarátjának az anyja ezt csinálta majdnem egy évig. Folyton rendelte még mellé az update kajákat is, egy dekát nem fogyott...És jó sok pénz elúszott tőle, de hát ő dolga.... :) Amit aznap elégetett zsírt tornával, visszahozta kajával, gondolom.... :S
2012. jan. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
52%

Ha fogyni akarsz életmódváltás kell nem ducitréningmarhaság.

Kevesebb, jobb minőségű kaja és több mozgás.

Más nem fog segíteni.

2012. jan. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
38%

persze.. ha választhatsz egy autót, én is javaslom a trabantot valami audi helyett. mert az audi normális választás lenne.

miért kell a legutolsó leggyengébb mozgásformákat górcső alá venni? nem, nem hatékony, nem ad nagy izom terhelést.

2012. jan. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Én nem utasítanám el egyből.

Most valakinek, teszem föl 30-40 kiló súlyfölösleggel nem túl egészséges futni. Lehet nem túl intenzív ez a torna, de kezdetnek teljesen jó, jobb, mintha a TV előtt ülnél, és várnád a csodát, hogy lefogysz.

Sok sikert:)

2012. jan. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

igen. tudom én, hogy gurul a trabant is.. attól még sz.ar, de legalábbis lehetne sokkal jobb.

fekvőtámasz, has-hátizom edzés, guggolás. kezdetnek. mellé egy küzdősport, ezek már mozgások. futás helyezz is lehet kezdeni intenzívebb sétát, de leginkább súlyzós edzés kéne, mert ha sikerül stimulálni az izomzatot, az több energiát éget. ergó jobban megy a fogyás.

2012. jan. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Én fél évig tornáztam minden nap duci tréning dvd-re, étkezés terén is mértékletes voltam, kerültem a nasit, pékárut, lisztet, cukrot. . . sok gyümölcs, zöldség. . . (nem követtem Norbi étkezési elveit) 20kg-val lettem könnyebb, tehát használt, bár úgy gondolom ezt annak köszönhettem nagy részt, hogy az étkezési szokásaimon változtattam.

Szerintem jó kis torna, főleg kezdőknek, mert nem erőlteted meg magad az elején, nagy túlsúllyal is végezhető (nem lesz a bőröd petyhüdt).

Sok sikert!

2012. jan. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

én 90kg-ról indulok és legalább 30kg szeretnék leadni

jópárán azt irtátok h nem ér semmi na és Tatarek Rezső formabontók 60p zsirégető tornája ér vmit?

2012. jan. 3. 10:31
 8/19 anonim ***** válasza:
33%

nem azt írták, hogy nem ér semmit. 1 írta, hogy valaki annyit zabált, hogy ilyen edzés mellett nem fogyott, a lényeg viszont más. az a lényeg, hogy bár bizonyos esetekben nagyon megterhelő lehet a futás, de egy kövér ember testének is kemény edzés kell, és nem direkt könnyített tornavideók. ezek csak marketing fogások, hogy érezzék a törődést és megvegyék a videókat.

mindenkinek lehető legkeményebb edzés kell amit bír, ez fejleszti a testet. a videók is érnek valamit, csak helyettük értelmesebb lenne egyéb gyakorlatokat végezni.

2012. jan. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ebben nincs igazad. Aki előzőleg nem sportol, nem aktív a mindennapokban nem a legkeményebb gyakorlatokkal kell kezdenie. Így nem erőlteti meg magát, szeretheti meg a mozgást és utána haladhat a nehezebb gyakorlatok felé.

Mellesleg teljesen mindegy mire tornázol ha az étkezési szokásod nem megfelelő. Csodát egyből semmi nem művel, rendszeresen kell végezni. Én csak ajánlani tudom Norbi dvd-it.

2012. jan. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

akkor kezdje a fa.szveréssel, mert az nem megerőltető?

ha nem erőlteti meg magát, sosem lesz edzett. basszus, a járást is el kell kezdeni tanulni, pedig biztos nem könnyű egy gyereknek, aki addig maximum csúszott-mászott.

a kövérebb emberek is emberek, nem kell úgy félteni őket mint valami kihalófélben lévő kis élőlényeket.

2012. jan. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!