Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok 155 cm körül...

13 éves vagyok 155 cm körül és olyan 45 kg körül. Felszedtem pár kg-t és mind a hasamra ment sajnos már így se voltam megelégedve a hasam mértével most meg még úgy se. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom ilyen idősen még nem ajánlott fogyókúra de valami kis diétát talán.
2012. jan. 3. 16:25
 1/9 anonim válasza:

Fejezzétek már be ezt a hülyeségeteket -.- 45 kilósan hova akarsz fogyókúrázni? a szél elfúj ember -.- elegem van már az ilyen emberekből -.-

15/F

2012. jan. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kis diéta helyett tűzz mozogni! Úszás, futás, tömegsportok (abban az a jó, h nem egyedül halsz meg), bicaj, tánc.

Napi 40-45-60 perc, és lemegy a poci.


Ja, és cukrok, csokik, csipszek, lónyálak mellőzése, helyette gyümi, magvak, fehérje.

2012. jan. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha normálisan eszel, és sportolsz nem lesznek plusz kilóid, amit le kéne adnod.
2012. jan. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Spotolok folymatosan meg minden és oda figylek h ne egyek egyszerre túl sokat meg hogy ne késő és nem eszek ilyen cukrokat csokikat csak néha néha egy keveset és köszönöm a rendes válaszokat.
2012. jan. 4. 11:59
 5/9 A kérdező kommentje:
Imádom a gyümölcsöket mindenfélét megeszek meg a zöldségeket is szeretem és eszek belőlük bőven.
2012. jan. 4. 12:00
 6/9 anonim ***** válasza:
lehet nincs is probléma ám a testzsíroddal, vedd számításba, hogy igen fiatal vagy még, de manapság a hozzád hasonló korúakat sok támadás éri a médiából, már van egy szépség ideálod pedig még fel sem nőttél. ezt nehéz helyén kezelni, ugyan is nem egy 13 éveshez akarsz hasonlítani, hanem feltehetően egy felnőtt nő karcsú teste tetszene. de még nem vagy felnőtt.
2012. jan. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem is igazán fogyni szeretnék csak a hasamból ledolgozni, mert egyébként az alakommal nincs semmi bajom és nem is akarok fogyózni csak étkezési diétás tippeket szerettem volna kérni a hasam miatt mert sportolni amúgy is sportolok.
2012. jan. 4. 13:46
 8/9 anonim ***** válasza:

itt vannak étkezési tippek.

[link]

a hasból nem lehet ledolgozni, már ez a kifejezés is a helyi fogyást sejteti. ilyen nem létezik.

2012. jan. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linket.

Én úgy gondoltam a ledolgozást hogy sporttal és amellett egészségesebben enni h menjek vele valamire mármint a sporttal.

2012. jan. 4. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!