Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan uralkodjak magamon,...

Hogyan uralkodjak magamon, hiszen a cél 6 kg-ot leadni?

Figyelt kérdés
Pár hete leszoktam a cigiről (nem voltam kemény dohányos igazából), úgy döntöttem hogy életmódot váltok és eljárok sportolni (heti 4 x). Sportolás jól megy, szeretem csinálni, baj viszont az, hogy a leszokás miatt, vagy és a sportolás következtében hatalmas étvágyam lett.Azt gondolom ugyan hogy dagadt vagyok, de elvileg normális testsúlyom van (162 cm/52-53 kg), de mindig is probléma volt, hogy miből mennyit eszem.
2012. jan. 12. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:
ha edzel ehetsz többet. a mértéket neked kell érezni, ha ez nem megy akkor ki tudod számolni mennyi energiát eszel, az 100% és sosem téved.
2012. jan. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

és mennyi a napi normál? vagy ez személyenként teljesen változó? Mármint persze, hogy az, de körülbelül?

3000 kcal naponta nem?

2012. jan. 12. 23:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Dehogyis. Mozgás mellett olyan 1500-600.
2012. jan. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nekem közelít a 3000kcal-hoz, persze.

neked jóval kevesebb.

2012. jan. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nőknél alapból 2000 kcal kb. a napi kalóriaszükséglet, ez átlagos életvitel mellett értendő (tehát akik sajna nem sportolna), te ugye sportolsz, így neked napi 2300-2500 kcal és azzal tartod a súlyod.
2012. jan. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! de most akkor még mindig nem tudom, hogy mennyi energia lenne a normális...
2012. jan. 13. 18:25
 7/7 anonim ***** válasza:

és ezen senki sem fog tudni itt segíteni :)

mivel mi itt csak átlagokat tudunk írni, helyetted senki sem tudja beírni az adataidat az ORCOSILEXIKON.HU KCAL KALKULÁTORába, tehát úgy tűnik nem is nagyon fogod ezt tudni, amíg nem számolsz utána.

sőt ha számolsz az is csak egy szám lesz, amit ki kell próbálni hogy ha annyit eszel, akkor azzal tömeget tartasz, hízol esetleg fogysz..

2012. jan. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!