Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egészségtelen-e ez? [többi lent]

Egészségtelen-e ez? [többi lent]

Figyelt kérdés
Szóval azt csinálom most már egy hete, hogy nem eszek szénhidrátot..azaz csak minimálisat ami alapból benne van ilyenekben mint a főzelékekben az a kevés liszt vagy a grilezéshez az olivaoljaban. Ezen kívül délelőtt csak gyüölcsöt eszek.És este 6 után sem kajálok. Ez káros lehet az egészségemre? Vagy szerintetek sikerühlet így lefogynom? vagy esetleg valami más ötlet? Ja és ezen kívül heti 3szor 2órát táncolok. Előre is köszönöm a válaszokat(:
2012. jan. 19. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:

igen, relative káros. azért nem ebbe fogsz belehalni.

és igen, akár így is sikerülhet...


esetleg más ötlet? ugyan ezt a kaja mennyiséget edd egész nap.

2012. jan. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Aha... az olajban van szénhidrát...

Ha nem fáj a fejed meg nem vagy gyenge,akkor nincs semmi gond.

2012. jan. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyébként 160cm és 58-59 kg vagyok. Szerintetek mennyit éne lefogynom és azt mennyi idő alatt érhetem el? Valamint ha így táplálkozok az eredményezhet tartós fogyást? Eserleg rá tudnék még segíteni plussz mozgással?
2012. jan. 19. 18:38
 4/8 anonim ***** válasza:
5-6 kilót szerintem. kb. 1,5-2 hónap.
2012. jan. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1. szerintem nem kell (fogynod). de te látod magad, te tudod egyedül mennyi zsír van rajtad.

2. aki az olajban szénhidrátot keres, és 6 után nem kajál, annak elvi okokból nehezen fog menni a fogyás. ugyanis semmivel sincs tisztában. és így nem nagyon szokott menni.. most nem csak azért, mert nagyon rossz 6 után nem enni vagy nem nagyon rossz, de nem szokta bírni az ember, mert érzi hogy egészségtelen..

2012. jan. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én sem eszem valami sok szénhidrátot. a napi 150 grammot sosem lépem túl. azért 50 alatt már kifejezetten káros lehet.
2012. jan. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az túlzás. fehérjékből alakul szénhidrát, amennyi kell.
2012. jan. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ketogén diétának hívják és nem káros ha jól csinálod
2012. jan. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!