Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó ez az étrend, ha fogyni...

Jó ez az étrend, ha fogyni akarok?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és viszonylag kevés, 4-5 kg felesleg van rajtam. Ezt szeretném 1-1,5 hónap alatt leadni sok mozgással és nem túl kemény diétával.

Egy átlagos napom: R:1-2 abonett vajjal és sonkával, ásványvíz, 10 óra körül 1 alma vagy narancs. E:(fél 3 körül)káposztaleves, párolt zöldség csirkehusival, esetleg barnarizs gombával, ásványvíz és valami gyümölcs. V:(5 óra körül) gyümölcs natúr joghurttal.

És persze semmi nasi, kenyér. Szerintetek így sikerülhet lefogyni?


2012. jan. 21. 08:12
 1/3 anonim válasza:
Szerintem fogyni nem tudsz majd.De az alakodat megtudod tartani.
2012. jan. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ, tipped esetleg van, hogy mit csináljak másképp?
2012. jan. 21. 08:20
 3/3 anonim ***** válasza:

esetleg tipp hogy ha több vagy mint 43 kiló, akkor úgy kéne összeválogatni a menüt, hogy az a bűvös 1200kcal minimum meglegyen, mert amit írtál abból ezt alig nézem ki. ezzel nem viszel be elég tápanyagot, vitamint az hétszentség. még ha hozzácsapnál egy multivitamint, fehérje turmixot, omega3 tablettát, akkor is kevés lenne, de legalább minőségen húznál vele.

ez így veszélyesen kevés. bár nyilván nem pár hónap alatt halnál bele, annyira nem kevés. de ezután ha egyszer elkezdesz normálisan enni, utána inkább ne nézz tükörbe.

2012. jan. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!