Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Futással lehet fogyni?

Futással lehet fogyni?

Figyelt kérdés

ha naponta 20-30 percet futok-sétálok felváltva, az mennyi idő alatt látszik meg? kb 15kg mínusz kellene.

160/73 L


sajnos nem megy 500m-nél több futás egyszerre, muszáj utána lelassítanom, de már ez is fejlődés, eddig kb. 100m se ment... :(


2012. jan. 22. 20:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Edzetlenül nem futkorászunk, hanem monoton gyaloglunk ("túrázunk") 40-60 percet. Ha már az jól megy, akkor futkorászunk. Kajád nem tudom milyen.
2012. jan. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
kaja normál, nem eszek sok zsírban tocsogó cuccot, gyakran eszem gyümölcsöt
2012. jan. 22. 20:29
 3/12 anonim ***** válasza:
nem lehet. célnak megfelelően kell étkezni.
2012. jan. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Boyle84 válasza:
Próbálj meg normális kajákat enni! Pl.: Rizs-csirkemellfilé-brokkoli. Reggel zabpehely-zsírszegény tej-főtt tojás, lefekvéskor sovány túró 100-200g. Járj utána mennyi lehet a tápanyagigényed és számold ki az egy napra jutó összmennyiséget(fehérje,szénhidrát,zsír), majd oszd el 2-3 óránkénti étkezésekre. Egy nap legalább 5-6x étkezz kimért adagokat. Nem fontos mindent betartani de ha már szánsz rá egy kis időt hidd el lesz eredménye! És ne feledd az étkezés legalább olyan fontos, mint az edzés és nagyon nem mind 1 mit eszel, elejtsd el a fehér lisztes, cukros, telített zsíros sz@rokat!
2012. jan. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én mindig egészséges ételekkel és futással fogytam, ami egyben minden porcikádat formálja.

Sosem volt rajtam jelentős súlyfelesleg 166cm 54kg vagyok jelenleg és mindig kocogok, ha rámjön egy-két kiló!

2012. jan. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
jó sport a futás, csak az volt a kérdés, hogy ezzel lehet-e futni. Utolsó válaszoló megerősíti, hogy egy futó is fogyhat, de ez nem azt jelenti, hogy a futástól fogy.
2012. jan. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Aczél-t megkérem, ne válaszoljon. Köszönöm.
2012. jan. 23. 11:00
 8/12 A kérdező kommentje:
a többieknek köszönöm! :)
2012. jan. 23. 11:00
 9/12 anonim ***** válasza:

és baz+ leírnád hogy mi a problémád velem? csak mert talán ennyit megérdemlek, miután a kérdésedre válaszoltam, ergó szívességet tettem.


(ha válaszoltál töröld ezt a HSZ-t, és akkor olyan lesz mintha az Aczél nem válaszolt volna)


de azért ez már a bunkóság teteje.

2012. jan. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Szerintem az volt a baja hogy minden kérdésre azt írod hogy tök mind1 mit sportol az ember, csak csirkemellel meg tápkieggel lehet fogyni. Ami hülyeség szerintem. Én eszem a mekis kaját zabálom a pizzát, vedelem a kólát (chipsről és csokiról nem is beszélve) és mellette hetente 4x2 órát sportolok. ÉS izom van rajtam, nem zsír. És mielőtt még azzal jönnétek hogy alkat kérdése. NEM. Mielőtt aktívan sportolni kezdtem volt rajtam kb 10 kiló plusz. Viszont a 20 perc futástól nem fogsz fogyni, csak azzal amiket írnak (tápkieg és csirkemell). Az 1 órástól se... a futástól eléggé lassan fogy az ember.


Aczél, ne érts félre, nem ellened irányult a dolog, mert valóban akkor fog leadni ha több az elégetett kalória mint a bevitt. De ezt meg lehet csinálni normál kajákkal is, nemkell hozzá semmi csodaszer.

2012. jan. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!