Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kicsik a melleim! Mit tegyek?

Kicsik a melleim! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a baj h sokat fogytam és összementek:S Igaz előtte sem voltak óriásiak de igy nagyon rossz:S 80-as melltartót hordok.Anyukámnak is nagy cicijei voltak!Van még esély arra h megnőjenek??

14/L,176cm,56-57kg


2012. jan. 30. 06:41
 1/7 anonim válasza:
Képel jobban eltudnánk dönteni , de 21éves korodig nő a tested , valszeg igen
2012. jan. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az, hogy 80-as, csak a hátad/mellkasod kerületét jelenti, ebből nem tudjuk, hogy mekkora a melled...
2012. jan. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


egyébként 14 éves vagy. MIÉRT a melleiddel foglalkozol? O_o

2012. jan. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez van.. a nők ilyenek, onnan fogyunk először és oda hízunk utoljára. Majd megszokod, hogy ez így működik. Egyébként meg 14 éves vagy mit aggódsz, még nőhet.


Kivéve persze, ha valami eszement diétát/koplalást csináltál, amit a szervezeted nem tud tolerálni, mert akkor bizony előfordulhat, hogy ha normál esetben nőne még, most már tuti nem fog.


Sel 23

2012. jan. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

14 évesen hogy mered megkérdezni, h fognak-e még nőni?:D ja igaz, te még normális biológiát sem hiszem h tanultál volna.

amúgy igen fognak ne aggódj

2012. jan. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Úgy fogytam hogy sokat sportoltam és egészségesen étkeztem és fél évembe került..19-18kg-ot kb.Ettem rendesen reggelit ebádet vacsorát is,rengeteg gyümölcsöt.
2012. jan. 30. 16:49
 7/7 bremai válasza:
Tömd ki pzs-vel! Ó, mi lett veled szende ifjú kreativitás?
2012. jan. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!