Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki tud valamilyen jó fogyókúrát?

Ki tud valamilyen jó fogyókúrát?

Figyelt kérdés
2012. febr. 1. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
2012. febr. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szabó Péter Ferec válasza:

Jó és egészséges, emellett hosszútávon hatásos fogyókúra igazán kevés van! Én a sokszor keveset elvét vallom, mivel helytelen a drasztikus diéta. Szervezetünket stresszeljük, és az azonnal tartalékolásba kezd, mihelyt egy keveset is eszünk! Aztán egészségtelenek az egyoldalú táplálkozásra szorítkozó diéták is (csak gyümölcs-zöldség), mivel szervezetünk nem kapja meg a fontos tápanyagokat, amik más táplálékokban vannak csak jelen, és innen egyenesen vezet az út a betegségekhez! Hiszen betegségeink közel 80%-a valamilyen tápanyag hiányából ered!!! Tehát egészségünk megőrzése mellett kell eredményesen fogyóznunk. Oldalamon sok ilyen méregtelenítéshez és fogyókúrához van természetes gyógynövénykivonat, tea stb. és egy leírás is egy Doktornőtől: "Fogyókúra napi öt étkezéssel" címmel. Nekem diéta nélkül egy három hónapos tisztítókúra segített 13 kg-ot leadni, pedig más célból kúráztam. Infartusom után gyógyszereim elhagyása végett kerestem alternatív lehetőséget, és meg is találtam a megoldást az ősi-keleti medicinákban.

Ha bővebben érdekel, privátban elküldöm.

Sok sikert a fogyáshoz!

2012. febr. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem értem h Aczélt miért pontozták megint le?Elmondom hogy 2 hiteles forrás van edzéssel kapcsolatban : tesztoszteron.hu bodybuilder.hu itt annyi és olyan infó van ami segít egy egészséges és szép test kialakításában, az utolsó hozzászólás meg egyszerű reklám hülyeségekről, miért nem lehet feldolgozni azt hogy nem fogyókúrázni, meg nők lapja diétázni kell hanem egy precíz jól megszerkesztett étrend valamint súlyzós, és aerob edzés, ott van kezdésnek a sárga kapszula ingyen letölthető könyv benne van minden infó ami egy kezdőnek kell, ha valaki normálisan csinálja 12 hét után kbb teljesen megváltozik ha nem xtrém elhízott, persze jönnek majd ide is a - ok mert kalóriát számolni meg napfénydiéta, meg egyéb baromságok amit valami dagadt nő kitalál aztán visszaszedi a leadott vizet és zsírt 2-3 hét alatt, de ha le is fogy akkor is úgy néz ki mint egy teliszart zokni azért mert nincs izom rajta ami feszessé tenné...kicsit hosszú lett de már tényleg unalmas hogy miért nem tudtok felfedezni hiteles forrásokat hiteles edzőktől jah és a tavalyi év edzője nem Sóbert Norbi lett hanem Radnai Tamás aki tényleg méltó erre a címre...
2012. febr. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
azért pontoznak le, mert egy impotens nőnek elmondtam, hogy nem léteznek fogyasztószerek. azóta lepontoz :D
2012. febr. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szabó Péter Ferenc létszi küld el!!!
2012. febr. 1. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!