Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ultrahangos zsírbontás hatásos?

Ultrahangos zsírbontás hatásos?

Figyelt kérdés

Nem érdekelnek a kioktató válaszok sem edzésről, sem diétáról, nem magyarázkodnék most feleslegesen...


Tehát aki már átesett ilyenen, volt értelme? Mennyire volt hatásos, látványos?



2012. febr. 3. 11:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%

nem rossz.

rokonom nőjét rendszeresen kezelték, mert nézték hogy fejlődik a baba a hasában, és nem volt zsíros se a mama, se a baba!

2012. febr. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősöm már volt ilyenen és nem segít szerintem semmit.
2012. febr. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
33%

ugye tudod,hogy az ultrahang egy sugárzás,és rendkivül káros,ezért kerülni kell ,amikor csak lehet? Más,fejlettebb országokban terhesség alatt is csak 2-3 szor használják,a magzat egyébként menekül előle. ultrahangos fiziológiás kezeléseknél a gerincen szigoruan tilos még áthúzni is,ugyanis összeégetheti a gerincvelőt... ezek a sugárzások egyébként összeadódnak a szervezetben,nem tünnek el SOHA.

Ha másért nem,hát ezért ne legyél hülye. Én szivesen segitek bárkinek,étrenddel,edzéssel egyébként,ezt nem kioktatásnak hivják, inkább tájékozódnál kicsit és nem tennéd tönkre magad. Viszont való igaz,nekünk aztán tök mindegy hogy teszed tönkre magad.

2012. febr. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Az ultrahang igen használhatónak bizonyult az orvosi, a műszaki gyakorlatban, a kémiában. Passzív felhasználásnak nevezzük azt, amikor az ultrahang energiája kicsi, nem okoz változásokat a vizsgált anyagokban. Amikor az ultrahang egyik közegből a másikba lép, energiája csökken, iránya megtörik, esetleg visszaverődik, úgy viselkedik, mint a többi hullám. Szilárd testekben megbúvó üregeket deríthetünk így fel, távolságokat mérhetünk a tenger alatt, a méhben elhelyezkedő magzatról, a vesében vagy az epében keletkezett kőről készíthetünk képet. Kis energiaigénye miatt az emberi szervezetet nem károsítja.


Aktív felhasználás esetén nagyobb intenzitású, erősebb rezgéseket használunk arra, hogy kémiai reakciók létrejöttét segítsük, életfolyamatokat serkentsünk, baktériumokat ölve fertőtlenítsünk.


Az ultrahangot felhasználják visszaverődésen alapuló mélység-, illetve távolságmérésre, repülőterek ködmentesítésére vagy éppen lakások levegőjének párásítására. Egyesek szerint a hidegfúzió kulcsa lehet.


from wikipedia, the free stuff, tudjátok..

2012. febr. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Aczél ,hogyha ezt nekem címezted én (ha megengeditek) szerénytelenség nélkül mondhatom,hogy kicsit nagyobb rálátásom van a témára mivel radiologiát tanultam 3 évig,és az,hogy a wikipédia aszongya ,hogy nincs káros hatása kis dózisban az emberi szervezetre,ez csak simán nem igaz. Végülis a kérdés szempontjából irreleváns,csak érdekességképp írtam le a magzatos sztorit is. Annak viszont semmilyen biológiai alapja nincsen,hogy akárhonnan eltünne a zsírod ha sugárzással bombázod a területet (passzív és aktív használat során sem)
2012. febr. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat. Igazából hitelesebb lenne attól, aki ismeri ezeknek a fogyasztó gépeknek a működését.

Nyilván teljesen másképp működik, mint egy orvosi uh készülék.

2012. febr. 3. 16:14
 7/17 anonim ***** válasza:

neked címeztem, és köszi hogy leírtad amit leírtál.

de látod, a vallásos fanatikus szerencsétleneknek egy szakértő szava nem számít, írhatod te hogy konkrétan káros (amit egyébként nem tényleg nem tudtam eddig, bár nem nehéz belátni hogy egy sugárzás káros..)

de itt írhatod, itt minden fa.szságot elhisznek! csak azért írnak, hogy megerősítést kapjanak a hitükben, és ennyi.


Kérdező, mégis hogy működne máshogy a te UH kezelésed mint bármilyen más UH gép? egy hullámnak van hullámhossza és frekvenciája, csókolom. nincs már működés.


esetleg a hozzáértőtől várnék még kiegészítést, jellemzünk-e másképpen egy sugárzást, vagy valami okosságot ami még nem hangzott el de akár nekem még tanulságos lehet!

köszönöm előre is!

2012. febr. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ezekre a gépekre komoly működési engedélyt kell beszerezni és nem üzemeltetheti akárki, nem kell azért vészmadárkodni.
2012. febr. 3. 17:16
 9/17 anonim ***** válasza:

nem kell vészmadárkodni? senki sem vészmadárkodik. valószínűleg egy hozzáértő szól egy amúgy teljesen érthető dologról, ugyanis egy sugárzásnak simán elképzelhetők a roncsoló hatásai. oké, engem is meglep a kis energiájú ultrahangnak az ilyen hatása, én tényleg nem tudtam róla, pedig sok mindennel foglalkozom, van egy szélesebb ismeret bázisom. de hát nem vagyok szakértő, ezért kértem itt is kiegészítő információkat, remélem majd tud írni.


viszont azt nem lehet elképzelni, hogy majd ultrahangtól eltűnik a zsír. a zsír az anyag, nem kerül csak úgy ki a zsírsejtekből, nem válik köddé. úgy szokták írni, hogy az ultrahang roncsolja a zsírsejteket, és a nyirok keringés elviszi a zsírt. aha.. meg azt is szokták írni (bónusz brigádos hirdetések) hogy "légneművé válik". igen, a zsír! ilyen hozzáértők írnak ilyen hirdetéseket, és ilyen balfa.szoknak akarsz bedőlni!

ne tedd..

2012. febr. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
meggyőztél :)
2012. febr. 3. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!