Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ultrahangos zsírbontás hatásos?

Ultrahangos zsírbontás hatásos?

Figyelt kérdés

Nem érdekelnek a kioktató válaszok sem edzésről, sem diétáról, nem magyarázkodnék most feleslegesen...


Tehát aki már átesett ilyenen, volt értelme? Mennyire volt hatásos, látványos?



2012. febr. 3. 11:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Látom már kifejtettétek, de röviden : lusta embereknek találták ki,és nem működik , az edzést és a normális diétát semmilyen!!!! gép ,tabletta, vagy csodafogyókúra nem helyettesíti és nem is fogja...:D
2012. febr. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Sziasztok, engem egyáltalán nem érdekel, mit csinál az ultrahang, de nekem a narancsbőr a combomon 4 alkalom (1 hónap, heti 1) után elmúlt tőle!! Egy barátnőm adott kölcsön egy kis otthoni ultrahangos zsírbontó gépet, azzal sikerült. Vékonyabb nem lettem, de legalább nem lötyögök, mint egy puding!
2012. febr. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Én most télen jártam kozmetikába ultrahangos zsírbontó kezelésre, és nekem bejött! A lötyögő fenekemet akartam kicsit elfogadhatóbbá tenni, és ezt tök jól megoldotta. Meg kipróbáltam a Forever Slim otthoni uh. zsírbontót is, most azt használom. Nem vagyok egy lustaság, sportolok is (na jó, most télen kihagyom a futást), de ezt a lötyögést a kezelések oldották meg!
2012. febr. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
50%
3/13 -as radiológusnak üzenem, hogy ami az élet során összeadódik az a hülyeség és a mutációt okozó elektromágnes sugárzás. az ultrahang nem sugárzás, hanem egy HANG hullám. nem tudom, 3 évig mit tanultál. a frekvencia 20000Hz felett van egyébként. kis energiájú hang hullám nincs káros hatással. aki 3 évig tanult radiológiát ne írjon ekkora ökörséget. sugárzásra igaz, pl alfa, béta gamma sugárzás de tudtommal ezekben a gépekben nincs urán :D
2012. máj. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Aczél okostojásnak üzenem:

Olyan hülyeségeket beszél hogy az fáj.

"rokonom nőjét rendszeresen kezelték, mert nézték hogy fejlődik a baba a hasában, és nem volt zsíros se a mama, se a baba!"

Az ultrahang amit a magzat vizsgálathoz, azaz diagnosztikai célú képalkotáshoz használnak, és amit a kozmetikai célú kavitásciós zsírbontáshoz, teljesen más. A diagnosztikai berendezés nem bont zsírt. Működési elve teljesen más, és főleg teljesítményben kisebb és működési frekvenciájában is más (több MHz-es tartomány). Zsírbontó berendezés (30kHz-es tartomány) pedig nem alkalmas viszgálatra. A vizsgálatnál az ultrahang visszaverődését detektálják a szövethatárokon és ezt alakítják képpé.. Ezzel viszgálják a magzatot is pl. A kavitációs zsírbontás pedig a nagyobb teljesítményű ultrahang "romboló" hatását használja ki. A zsírszövetben az ultrahang okozta lokéshullámok hatására vákuum buborék keletkezik, amely szétpukkantja a zsírsejtet, ezt hívják kavitációnak. Egyébként az ultrhanag nem ionizáló "sugárzás". Nyílván mindennek van veszélye, de ez az alkalmazási körülmények és módszerek függvénye. Tehres nőknél is csak azért korlátozzák a diagnosztikai célú ultrhanag alkalmazások számát, mert bár nem bizonyított a veszélyessége, de biztos ami biztos alapon. Zsírbontást meg nyilván nem végeznek terhes anyákon. Úgyhogy ne kavard a szezont a fazonnal... Még jó hogy az ultrahangos vesekő zúzást nem keverted be ide :-))))

2012. júl. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

A kérdezőnek, csak hogy tisztában legyen:

"Ezekre a gépekre komoly működési engedélyt kell beszerezni és nem üzemeltetheti akárki, nem kell azért vészmadárkodni."


Ez sem igaz. Sima kozmetikus csinálja, akinek nincs se orvosműszaki, se orvosi végzettsége, csak a gépet tudja kezelni. A gépeket szabadon adják-veszik. Szalonban történő felhsznásálsra egy gép kb 1,5-2 millió forint. De otthoni felhasználásra is árulnak, simán boltból, ez olyan 100-150 ezer forint. Ezek csak kozmetikai célú gépek, és nem orvosi eszközök.

2012. júl. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ha érdekel titeket a téma itt mindent megtaláltok róla:

https://www.youtube.com/watch?v=8c8MqAhlqaU

2014. máj. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!