Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kb mennyi kalória lehet ebben...

Kb mennyi kalória lehet ebben az étrendben? És ha így folytatom akkor lefogyok?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, lány, 173cm és 80 kiló. Mivel hó van kint, ezért nem mozgok most semmit emellé az étrend mellé.

Ezeket ettem eddig, szerdán kezdtem:

Szerda:

natur joghurt, (egy pohár)

1 narancs,

1 l paradicsomlé,

1 zsemle (vaj, szalámi, sajt)


csütörtök:

1 l paradicsomlé

2 narancs

natur joghurt

1 zsemle (vaj, uborka, sajt)


péntek:

natúr joghurt

2 körte

1 zsemle (vaj, sajt, uborka)

6-7 szem meggy

1 l paradicsomlé


Nem abban a sorrendben ettem, ahogy leírtam. A zsemlét pölö ebédre ettem. Jó lesz ez így a fogyáshoz ?


2012. febr. 3. 14:28
 1/10 anonim ***** válasza:
főtt étel meg elment vadászni?
2012. febr. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

na várjál te gyerek.. furán írtad, ez most 1 napi étkezés? akkor miért használtál több napot? a reggeli - ebéd - vacsora elnevezés is megteszi az étkezések jelölését, és úgy nem félreérthető.

és célszerűbb lenne 4-5 étkezést tartani, nem csak 3-at egy nap.

2012. febr. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Úgy értendő, hogy az előző három napon ezeket ettem :)
2012. febr. 3. 14:57
 4/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk rohadt éhes vagyok, de ez van ;)
2012. febr. 3. 14:58
 5/10 anonim ***** válasza:
Koplalással és rossz étrenddel, csak a szervezeted teszed tönkre, aztán meg visszahízod, ha elkezdesz rendesen enni.
2012. febr. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

akkor viszont ki fogod nyírni magad.

ha esetleg nem, mert talán napi 1 zsömlével sokáig tart az éhen halás, úgy leamortizálod a testedet, hogy életed hátralevő részében a gyomorproblémáiddal fogsz küzdeni, a löttyedt testeddel az izomveszteséged miatt, áh sok mindent tudnék írni ide izgalmasat és elrettentőt, de ha valaki éhezőket akar látni akkor keres képeket videókat az interneten, minek én írjak ilyen jókat?

2012. febr. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

mondjuk rohadt éhes vagy, de ez van.. hány éves vagy? ezt tanultad szüleidtől? takarékosság mi? hideg van, és kell a pénz fűtésre, én maximálisan megértem.

ilyenkor a test is jó takarékos lesz, zsírt raktároz mert érzi hogy közeleg a halál, és átáll túlélő üzemmódba. kur.va egészséges. meg kellemes is lehet, "irigyellek".


én erre azt szoktam mondani, hogy szolidaritást vállalsz az éhezőkkel :D ők rohadtul lesz.arják ezt, és inkább annak örülnének ha jól felhíznál és megehetnének téged, tehát abszolút semmi értelme ennek.

keményebb sem leszel, jobb sem, a zsírod mire csökken egy roncs leszel. de hát ez van, nem? :)

2012. febr. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Andizsuzsi ***** válasza:
Ha tisztességes mennyiségű szalámival és sajttal számolom, akkor a szerda alulról veri az 1000 kalóriát. De ha nem raktál 5 dkg pickszalámit és 5 dkg sajtot a zsemlédbe, akkor bizony lehet, hogy a 800-at sem éri el. És te is látod, hogy nem jó, hiszen minden nap betolsz + 1-1 tételt.
2012. febr. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

A gyomorsavad hogy áll? A liter paradicsomlé + gyümölcs szerintem nagyon durva. Szerintem a mozgásra ne keress kibúvót, tornázni a lakásban is tudnál.Ha a torna nem jön be, tegyél be valami jó pörgős zenét, és táncolj vagy fél-1 órát naponta. Az sokat segít. Nagyon kevés a fehérje amit eszel, leamortizálod magad, ha ezt folytatod. Főtt ételt is kellene enned, mértékkel. Valami könnyű leves, sovány hús...És szerintem nagyon fontos, hogy ha csak 1 falatot is, de jutalmazd meg magad miden nap, hogy ne csupa lemondás legyen a diétád, mert akkor hamar feladod. (pl. 1 túrórudi, 1 kocka csoki. ) Mert mindíg arra vágyik az ember, amit ilyenkor nem ehet, ezen buknak meg a fogyókúrák. Az már a lelkiismeretedre van bízva, hogy nem kap -e el a roham, és tömöd tele magad 1 kocka helyett 1 tábla csokival. Egyébként torna DVD- k vannak nagyon jók is. Én utálom Rékát, de Béres Alexandra, és Bíró Ica nagyon bejön. HATÁSOS!!!.Elsőre ajánlanám B.A:Egyensúlban önmagaddal DVD-jét, vagy B:I. 7. DVD-jét. Ha először nem tudod megcsinálni végig, nem baj, ha csak 10. jére megy végig, nem gáz...a te tempóddal kezdd el, én is így csináltam. Nem kell megváltani a világot. LE tudod ingyen tölteni: [link]

Sok sikert!!!

2012. febr. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! Ezt ki fogom próbálni :)
2012. febr. 3. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!