Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra alatt fogyasztahtó...

Fogyókúra alatt fogyasztahtó desszert? Nasi?

Figyelt kérdés
Gondolok itt almára, almá szírszegény túróval édesítőszerrel és ilyesmikre :) Fogyókúrás sütikre... :)
2012. febr. 4. 17:24
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Fogyokuras suti? Es az megis mibol van????

Eg egyebkent cukormentes "ice-lolly"-t eszek, ha nagyon rakivanok az edesre. Gyakorlatilag edesitoszeres limonade lefagyasztva.

Az alma negativ kaloria (a testednek tobb energia szukseges a felhasznalasahoz, mint amennyi benne van), elmeletileg annyit ehetsz, amennyit birsz, en mondjuk savas leszek tole...

Zsirszegeny turoval mar ovatosan, inkabb maradj az almanal.

Ha meg vegkepp eluralkodna rajtad az edesseg utani vagy, igyal edesitoszeres jo forro kakos tejet, eltelit nagyon.

2012. febr. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Persze, bármit ha az belefér még a napi kalóriaszükségletedbe a fogyáshoz.
2012. febr. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%

Az alma negatív kalória > megvan a nap hülyesége!


Nem, nem ehetsz, csak ha belefér a napi kalóriádba. Azon felül a gyümölcs, túró, MINDEN hizlal, az alatt a csoki sem.

2012. febr. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

19:58 Nem reklamoznam, ha tok hulye vagyok! Inkabb olvass utanna, mielott kirohogsz valakit, mert kellemetlenul zavarba hozhatod magad!


[link]

2012. febr. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Attól hogy még találtál róla egy cikket a neten,még nem igaz. Gondolj csak bele,rengeteg a fogyasztóbogyós leírás is a neten,mégis mindegyik egy nagy rakás sz@r!


Negatív kalóriás cuccok, egy nagy hülyeség. Most akkor aki egy hónapon keresztül napi 10 kiló almát megeszik az megdöglik a negatív kcal miatt? Nem hinném, mivel tartalmaz energiát,amitől tudsz mozogni,lélegezni. Ha negatív kalóriát produkálna akkor bele lehetne dögleni.


Ez csak egy ámítás akiknek nem füllik a foga a diétához és a mozgáshoz.

2012. febr. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Legy eros! Kaposzta leves dietaval 18 kilot fogytam, csak gyenge vagyok, mikor abbahagytam, hiztam valamennyit vissza. A negativ kaloria igaz. Es igen, ha csak almat eszik le fog fogyni. Az mas kerdes, hogy nem egeszeges, mert egyoldalu tapalkozas, es a szervezete hianyolni fog rostokat, feherjet, nyomelemeket, vitaminokat. De a kerdese a kerdezonek nem ez volt, ha jol tudom!

Mellesleg egeszsegtan tanar vagyok, nem valami laikus, aki cikkeket olvasgat a neten. Azt neked tettem be, hogy a koszon kivul ragadjon rad valami mas is. Erre majd te azt irod, hogy uuuuuh micsoda egeszsegtan tanar, es hogy remeled nem fogom tanitani a gyered. Nyugodj meg, kulfoldon elek, nem valoszinu, hogy valaha talalkozni fogunk, szoval kimeljuk meg magunkat a szocsatatol. Olvass tobbet a "negativ kaloriakrol", es a tobbi dietarol. Kerdezo meg ehet annyi almat, amig a fulen jon ki, nem fog hizni tole, de ne csinalja ugyanezt barackkal, mert akkor elgurul. jo ejszakat!

2012. febr. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

túró+fahéj+alma+reszelt citromhéj

túró+madnarin

túró+körte

túró+narancs

kókuszgolyó-darált zabpehely+natur kakaópor+rumaroma, meggy+méz+kúkuszreszelék

zabpehelyből sütött kekszek joghurttal

joghurt+gyümölcs

joghurt+méz+kakaópor

joghurt+vaniliaaroma

joghurt+kúksuzreszelék

2012. febr. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat :)
2012. febr. 5. 00:32
 9/10 anonim válasza:

LEHET! Meg is indoklom mindjárt, hogy miért:


1. hiányérzet - ha megvonod magadtól akkor előbb utóbb kitör belőled, elkezdesz zabálni, utána meg bűntudatod lesz (az idióta így fogyókúrázik). Egyél valami kalóriaszegény édességet, az alma+túró marhajó ötlet.


2. az ilyen önsanyargató kúráknak mint a káposztaleves meg léböjt kúra súlyos visszaütői vannak - alultápláltsághoz vezet, vitaminhiány, ásványi anyag hiány stb, leépülsz tőle testileg és idegileg is, nincs értelme!!! Mégtöbbet fogsz vele ártani magadnak mint az elhízottsággal.

2012. febr. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A negatív kalória diéta meg egy f*szság, annyi rációt látok benne, hogy a sok gyümölcsfogyasztástól gyorsabb lesz az emésztésed, de hogy ettől - kalóriád legyen? Ki hallott már ilyen hülyeséget? És ha csak almát ennék életem végéig akkor éhenhalnék?
2012. febr. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!