Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így hogyan fogyózzak? Hogy...

Így hogyan fogyózzak? Hogy fogyjak le, ha tanulnom is kell sokat?

Figyelt kérdés

Normális ételeket eszem (hús, tejtermék, zöldség, olajos magvak).


Viszont az a gáz, hogy sehogy se tudom betartani a napi 1200-1300 kcal adagomat. Akárhogy is próbálom, nem megy. Megőrülök az éhségtől, ha csak ennyit eszem.


Sajnos még 10 kg-ot kellene fogynom,mert 65 kg vagyok. (170 cm magas, 27 éves lány)


Minden nap 1 órát kocogok is és minden nap tanulok. Lesz egy durva vizsgám nyár közepén, de annyira sok az anyag, hogy közelinek érzem ezt az időpontot. Nos, ez nem teljesen tespedős tanulás, hanem gyakorlás, ami arról szól, hogy dudorászni is kell (zene-szak)és gyakorolni sokat orgonán.



Ez mellett ha csak 1200 kcal-t eszem, akkor nem fog az agyam és elájulok.


Egyszerűen képtelen vagyok 1800 kcal alatt enni, viszont ezt húsból, túróból és zöldségből, magvakból viszem be.


Le tudok-e így fogyni szerintetek?


Segítsetek!


Köszi!


2012. febr. 6. 15:40
 1/7 A kérdező kommentje:

Ma ezt ettem: csirkecomb, túró, dió. Összesen 1700 kcal-t ettem meg már!!!!


(S hol van még az este...?!?!)

2012. febr. 6. 15:42
 2/7 anonim ***** válasza:
Akaraterő..
2012. febr. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Milyen akaraterő???? Próbáltál te már tanulni, mozogni 1200 kcallal???


Kérdező: válassz tépanyagokban gazdag ételeket! Mehet 1200-1300 nál is több, úgy 1500. A mai napod lósz@rt sem ért...

2012. febr. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én is éhes lennék 1200kcalnál

miért nem eszel szénhidrátot is?

reggel túró zabpehely+gyümölcs, ebdé hús rizzsel, zöldséggel

sokkal jobban fogna az agyad

2012. febr. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most irja hogy 1800 kcal-t nyom be, milyen 1200-ról beszélsz?
2012. febr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 *gin* ***** válasza:
éééééés meg is van a válasz a hisztijeidre, hogy miért nem fogysz 1 hónapja.
2012. febr. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Először is 170 cm-hez nem kell 55 kg-nak lenni, az már elég vékony, elég lenne még olyan 5 kg-t fogynod, de a mostani súlyod is tök jó, teljesen normális.

Másodszor is, persze hogy éhen halsz, mert keveset eszel, jóval az alapanyagcseréd alatt.

Nézd meg ezt az oldalt:

[link]

Az alapanyagcseréd alapból 1500 körül van, ez alatt nem szabad enni. Sokat mozogsz, simán jó az 1800 kcal, a kalkulátor szerint így is meglesz a heti fél kiló (ennél többet ne akarj fogyni).

2012. febr. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!