Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csak úgy kiváncsiságból?!

Csak úgy kiváncsiságból?!

Figyelt kérdés

ha valaki 2hétig enne de nem töménytelen mennyiséget, csak pl. úgy mintha nem fogyókúrázna (ebbe beletartozik, hogy enne csokit, meg semmit nem vonna meg magától amit megkíván), akkor mennyit hizna az illető? annyira kiváncsi vagyok:DD


21/L


2012. febr. 6. 18:42
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja és azt még elfelejtettem oda irni, hogy mondjuk mindennap mozogna valamit. :D
2012. febr. 6. 18:54
 2/13 anonim ***** válasza:
ahhan.... szóval ha két hétig többet ennél, és nem mozognál többet, híznál. Ez a biológia. Ha annyira kíváncsi vagy, bele is gondolhatsz, hogy ez így logikus
2012. febr. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
mért nem írod inkább E/1-be?:D
2012. febr. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

utána irtam, hogy mindennap mozogna....

te normális vagy?? hogy csinálnék ilyet? csomót fogytam már, és már elég régóta nem ettem édességet tehát már nem is kivánom. -.- forgasd ki a szavam tényleg...

bocsi h kiváncsi vagyok..:)

2012. febr. 6. 19:03
 5/13 anonim ***** válasza:

szóval... átfogalmazva... : ha valaki teljesen normális emberi viselkedést tanúsítana.


vagy neked a fogyókúra a normális? o.O

elég szörnyű lehet akkor az életed...

általában mindenki normálisan kajál, ha meg felszalad egy kicsi, pár napig visszafogja magát, többet mozog... vagy ezt csak nekem a normális? o.O

2012. febr. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nem, természetes nem az a normális, de még szeretnék fogyni, ezért nem is csinálnék ilyet...csak érdekel.
2012. febr. 6. 19:25
 7/13 anonim ***** válasza:
akkor gondolkozz egy kicsit amúgy megkaptad a választ, azt is értékelhetnéd, mielőtt rögtön neki esel az embernek. Mellesleg honnan tudja bárki is h te mennyit eszle? nem írtad -.-"
2012. febr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
ez most h jön ide h mennyit eszek? azzal kezdtetek el jönni hogy a kérdés amit feltettem, én vagyok, vagy én akarom megcsinálni, amikor nagyon nem. de ne is veszekedjünk a semmin.
2012. febr. 6. 21:01
 9/13 anonim ***** válasza:
szerintem max 3-kgt
2012. febr. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2 hét töménytelen evés.... Ha tényleg van benne minden, meg elképesztő mennyiség, akkor szerintem akár 6-7kg is simán felszaladhat.
2012. febr. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!