Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Azzal mennyit fogyok ha mától...

Azzal mennyit fogyok ha mától nem vacsorázok?

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Valakinek beválik, de a legtöbbnek nem... mindenképpen tornázz is heti 3-szor, de a napi 5 kicsi evés az igazi a kalóriaszámolással.
2012. febr. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha eddig mindig sokat ettél vacsira,akkor biztos számít valamennyit. de ha mást nem teszel érte,akkor ne számíts gyors fogyásra. viszont ha nappal is oda figyelsz és egy kicsit mozogsz akkor már több esélyed van a fogyásra. de hogy mennyit?? az attól is függ mennyi a súlyfelesleged..
2012. febr. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
5 kg-t mennyi idő alatt lehet lefogyni és hogy tudnám elérni? (mit egyek..stb)
2012. febr. 7. 16:59
 4/6 anonim ***** válasza:

5 kg-t egy hónap alatt le lehet fogyni.


Írj privátot, ötezer forintért küldök komplett edzéstervet és étrendet.

2012. febr. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem ez mindig bejött! 1 natúr joghurtot azért ehetsz!
2012. febr. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Az edzésterv nem ér semmit. Mindenkinek magának kell kitapasztalnia, h mennyit bír/tud/akar vállalni. Meg hogy egyáltalán milyen ételeket szeret. Nekem állítottak össze tervet, elolvastam és kidobtam. Tele volt olyan dologgal, ami személy szerint rám nézve nem kivitelezhető.


A vacsora elhagyása sokat számít. Eleve kevesebb a bevitt kalória, s amíg éhes vagy, a szervezet a zsírhoz nyúl. Logikus. Nagyanyáink is megmondták, reggelizz, mint egy király, ebédelj, mint egy polgár, vacsorázz mint egy koldus.


A napközbeni odafigyelés és a sport csak segít a dolgokon. Hajrá :)

2012. febr. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!