Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik már gyerekként elhíztatok?

Akik már gyerekként elhíztatok?

Figyelt kérdés
Haragudtok a szüleitekre?Sikerült később lefogynotok?Hogyan bírkóztatok meg ezzel?
2012. febr. 9. 01:05
 1/4 anonim válasza:
én régeb kövér voltam csak kardióztam meg kondiba jártam és már izmos vagyok és nagyon jó testem van átlag feletti pediig régen tepedtnek hívtak
2012. febr. 9. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én gyerekként egészen 23éves koromig túlsúlyos voltam,aztán változtattam és lefogytam.Nem mondom,hogy genetika miatt voltam kövér,mert nem lenne igaz vagy nem egészen,mivel szüleim vékonyak ill édesanyám már nem,de neki betegségei vannak stb,amire hormontartalmú készitményeket szed..de a lényeg,hogy tőlük nem örökölhettem ezt.Tesóim közt is van túlsúlyos kettő is,de ennek az oka az észnélküli összevissza evés és a mozgás szegény életmód.Én is ugyan,ezért voltam kövér.Bár tény,hogy amig otthon laktam nem igen tudtam volna fogyni,mert nem volt pl rozskenyér stb és rengeteg édesség volt otthon mindig na meg megállás nélkül etettek és volt,hogy unalmamban is ettem.Most már ha haza megyek máshogy állok a dolgokhoz.Szóval nem haragszom a szüleimre,de büszke vagyok magamra,hogy változtattam és haza biztos,hogy nem költöznék már ezen okok miatt sem,amiket fent emlitettem.:) Na ez jó kis regény lett.:)
2012. febr. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Többször sikerült lefogynom, később visszahíztam. Kb. 3 hónapja váltottam életmódot, amit úgy érzek tényleg egy életen át tudok majd tartani. Remélem nemsokára elérem az álomalakot...

Nem haragszom rájuk (annyira), de én 100, hogy máshogy fogom nevelni a gyerekeimet. Igazából kiskoromban nem voltam nagyon elhízva, mivel a rengeteg zabálás mellett sokat mozogtam. Amikor viszont nagyobb lettem és egyre kevesebb időm volt sportolni, nagyon sokat híztam, mivel a rossz táplálkozási szokások megmaradtak. Folyamatosan nassoltam, ettem a péksütiket stb.

Akkor voltam igazán dühös, amikor 30-40kg-os súlyfelesleggel elkezdtek prédikálni, hogy nem kéne ennyit enni..

2012. febr. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem hibáztatom őket, már gyerekként emlegette néha a gyerekorvosunk, hogy fogyni kellene. Próbáltak is segíteni ebben, de nem igazán ment. Szerintem azért, mert ők sem tudták, hogy hogyan is kellene hozzákezdeni ehhez, min kellene változtatni. Azt meg én sem tudnám megtenni, hogy elveszem a gyerek elől a kaját, ha én úgy gondolom, hogy elég volt. :S Egészségügyi problémám sosem volt emiatt, szóval, gondolom, ezért nem is aggódtak ezen annyit.

Most már a saját elhatározásomból elkezdtem fogyni (külön élek tőlük).

2012. febr. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!