Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan mondhatnék le az...

Hogyan mondhatnék le az evésről? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nyilván nem anorexiás szeretnék lenni csak szeretnék egy kicsit leszokni a plusz evésről. Sokszor úgy érzem éhes vagyok ezért bekapok valamit, közben meg csak fél órája ebédeltem. Nem tudom kordában tartani. Egyszer tudom magamnak azt mondani, hogy "Nem most nem állsz fel és nem nyitod ki a hűtőt", de a második ilyen "kitörésnél" már nem megy. Valakinek van valami tippje, tapasztalata, ötlete, hogy sikerüljön legyőzni ezt?

Nagyon szépen megköszönöm! (:


2012. febr. 9. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Foglald el magad! Sportolj! Akkor könnyebb, ha előtte órákat izzadtál, hogy szépülj. :)
2012. febr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Én az ilyet azzal oldom meg, hogy ha vettem update pékségben pár "bekapni valót", így ha rámtör akkor megeszek 1-2 kockát-falatot, vagy egy pundingot, és tudom hogy fele annyi ch-t vittem be a szervezetembe.
2012. febr. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Normális, tápláló étrend+önfegyelem.
2012. febr. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!