Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nagyon zavar.

Mit tegyek? Nagyon zavar.

Figyelt kérdés
Diétázok már egy ideje elég jól megy azzal nincs is most semmi gond.Viszont a mellemből is fogyok eddig se volt nagy de egyre kisebb. Nem feszes de nem is lóg olyan közép út.Még kb 20 kilót kell leadnom (szükség van rá) és félek addigra tök lapos leszek mondjuk már most is az vagyok.Tudnék vele valamit csinálni ?
2012. febr. 9. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:

a műtéten kívül semmit. A nők oda híznak utoljára, és onnan fogynak először. Mi a jobb a 20 kg felesleg és a kockázat hogy beteg leszel, vagy a sportos életmód, jó alak, és pici mellek?


Ja hopp sportot egy szóval sem említettél..

2012. febr. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 csokissüti002976 ***** válasza:
Francba, nálam is ez van. Hatalmas has, pici mellek. És a mellem egyre kisebb.... Mondjuk a hasam is, de nem olyan tempóban. :D
2012. febr. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 *gin* ***** válasza:

feszes, formás fenék, lapos has és tenyérbeillő mellek vs. nagy cici, zsíros segg és hordóhas.


melyiket választanád? :)

2012. febr. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Természetesen tornázok minden nap!És mindenféle képen folytatom a fogyást még ha nem is lesz mellem!Csak azért kérdeztem hátha tudtok valamit amivel esetleg megtarthatom a mostani nagyságot vagy mellre gyúrni vagy bármi lehetőség.(Szerintem én is normálisan tettem fel a kérdést, akinek nem inge ne vegye magára!)
2012. febr. 11. 10:58
 5/5 *gin* ***** válasza:

ha lenne rá csodaszer, akkor mindenki használná. az egész egyszerű biológia, hogy nincs olyan hogy ott megmarad a zsír, máshonnan meg lemegy.


nem bántásnak írtam a kommentet, én fogytam 10 kilót és a 80C-s melleimből 70B-70A lett. korábban engem is zavart, de mindenki (főleg a srácok) azzal vigasztaltak h egy kövér lánnyal nem jönnének össze csak azért mert nagyok a mellei, míg egy jó alakú lánynál egyáltalán nem számít, ha kicsi a melle. + a legtöbb pasi (bár a lányok mást hisznek) sokkal inkább a fenekedet nézi meg, mint a melledet.

2012. febr. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!