Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan foggyak le?

Hogyan foggyak le?

Figyelt kérdés
2012. febr. 9. 22:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Tanulj meg először írni, aztán olvasni.
2012. febr. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ezt valaki törölje, mert én nem tudom.

Régebben kiírta a kérdés kiírása előtt a hasonló kérdéseket, most viszont nem, vagy csak idő előtt tovább kattintottam. :D

Mondjuk legalább van benne helyesírási hiba ,aki megtalálja kap pirospontot.

2012. febr. 9. 22:35
 3/9 anonim ***** válasza:
hát nem olyan nehéz megtalálni.
2012. febr. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
prezentálni akartam valakinek hogy mielőtt kiír egy kérdést az oldal feldobja a hasonló kérdéseket. de nem jött össze :D
2012. febr. 9. 22:37
 5/9 A kérdező kommentje:
mondjuk a piros az pont lefele mutat, úgyhogy inkább nem osztogatom, végülis ez nem a politika rovat
2012. febr. 9. 22:39
 6/9 anonim válasza:
Rád is hat a média, mint agymosó tevékenység? Csak be ne vezessék úgy, mint a ciginél, és tömegesen foggyanak le. Minek lefogyni? Valaki a kövér, ducit szereti. Nem lehet mindenki sovány. Nem lehet mindenki egyforma.
2012. febr. 10. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ez mi kérdező? :D

megesik amúgy. nem jelentjük a kérdést, mert még így is színvonalat hoz a fogyi rovatba xD


Accz.

2012. febr. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Akkor mégiscsak le kell fogynom? :(

és ezek szerint szabadon irkálhatok kamukérdéseket ugyse törlik.

nade ha már le kell fogynom:

1kg zsírt kell leadnom a 7%testzsírhoz

rengeteget olvastam és arra a következtetésre jutottam hogy azt ma délutánra leadhatom ha végigcsinálom a 90naposat fehérjenap nélkül a többi részét pedig ötvözöm az almaecet és a juharszirup diétával. Ja és még mielőtt írnátok hogy anélkül hatástalan, veszek káposztaleveskapszulát is.

csak azt nem tudom hogy a mákostésztából kiszedegessem e a mákot, illetve hogy az intervall tévénézés jó lesz e, vagy tönkremenne a tvm a sok kapcsolgatástól. mondjuk mindegy mert az egészségért bármit.

nade valaki törölje már a kérdést

2012. febr. 10. 16:10
 9/9 A kérdező kommentje:

02:15


különböző a genetikánk a csontozatunk, igen, nem kell mindnekinek 40kilósnak lennie. van aki teltebb és úgy szép.

de a kövérség az egy civilizációs betegség és senkinek sem jó. a kövér emberek 90%a már próbált lefogyni, a 10%pedig majd fog próbálkozni.

bevezethetnének valami egészségesebb szemléletmódot a médiába, pont ránkférne.

jelenleg az az üzenet hogy fogyassz bármit bármi áron, fogadd el hogy kövér vagy és vegyél még egy hambit.

mondjuk én évek óta nem nézek TVt úgyhogy szóljatok ha hülyeséget mondtam és töröljétek ezt a kérdést :P

(meg ha jót mondtam akkor is)

2012. febr. 10. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!