Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kell fogynom?

Mennyit kell fogynom?

Figyelt kérdés
[link] [link] ez siralmas.. 170 cm 71 kg vagyok 16 éves.76kg voltam január elseje óta fogyózom és mégis akkora vagyok,mint az úthenger.. -10 kg elég lesz? kidobtam kenyeret,lisztet,zsiros kajákat.Sport:futni szeretnék,ha nem lesz már hó,addig itthon http://www.youtube.com/watch?v=kdAgb9DuHPo&feature=relmfu ilyeneket csinálok 1 órán át,2 napja csináltam olyan izomlázam van,alig birok mozogni.. :S szerintetek mennyit kell fogynom ?? nem nyárig szeretnék lefogyni,hanem ebben az évben..
2012. febr. 12. 18:08
 1/5 A kérdező kommentje:
1 hete derült ki,hogy gerincproblémám van,gondolom látszik is.. :S
2012. febr. 12. 18:12
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha csak január eleje óta fogyózol akkor teljesen jó az eddig elért eredmény. Nem is lenne egészséges ha ennél többet fogytál volna ennyi idő alatt. A futás ötletét támogatom! Az elég hatásos, és kellemes.


Ne is akarj gyorsabban fogyni!

2012. febr. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
rendben,köszi választ! :)
2012. febr. 12. 18:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez azért nem vészes nyugi! :) A combod és a popsid kicsit formátlan, ezen valóban sokat segítene a futás, de a gerincproblémád mellett azt szabad? Amúgy nagyon jó ütemben haladsz, csak így tovább, és nincs sok felesleged, ne vidd túlzásba! :)
2012. febr. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen szabad,letudtam! :) köszi választ!alig várom,hogy mehessek futni ;)
2012. febr. 12. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!