Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » öhm, lifetiten találtam egy...

öhm, lifetiten találtam egy diétát, amiben van fehérje turmix. Nah most 25-30. 000ftért nem fogok /nem tudok venni. és olvastam hogy házilag is elehet készteni, vélemény?

Figyelt kérdés
2 db tojásnak a fehérje; 4evőkanál cukor; 4dl tej; (ízesítés : 1fél banán vagy 1db narancs)?
2012. febr. 12. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Cukor???? Ezt hol a fenében találtad. Egy normális fehérjeturmixban minimális a szénhidrát(cukor) és a zsírtartalom.

Ez amúgy egy tömegnövelő turmix lenne. 4 dl tej kapásból 200 kalória és még nincs benne a többi összetevő.

Az én fehérjémben 115 kalória van (egy adagban).

Egyébként én nemrég vettem egy nagyon jó fehérjét(Dymatize), 2,27 kg és kiszámoltam egy adag kb. 150-160Ft-ba kerül. Na most ha ez egy étkezést helyettesít, akkor nem gondolom, hogy olyan nagyon drága..

2012. febr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hm! köszi:) itt olvastam... a portálon.
2012. febr. 12. 21:40
 3/8 Krisz85 ***** válasza:
gratulálok neked is, meg annak aki kitalálta, mégis ezt hogy gondoltátok? nem lehet házilag elkészíteni, ez teljes egészében kizárt, egy módon lehet csak, fogod a vízet és összeturmixolod natúr zsírszegény turóval, de még az sem lesz tejsavófehérje soha az életbe, turó marad, csak hígabb, szóval nem lehet, és ne is akarj, mondjuk kérdezem milyen diéta az amiben lehet cukrot enni??? banánt és narancsot meg pláne?
2012. febr. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
konkrétan nem ez volt benne mint amit leírtam. hanem csak anyi hogy fehérje turmix, ezt a házilag készitményt itt találtam. a portálon kommentárban
2012. febr. 12. 21:47
 5/8 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok.


OLvasd el rendesen a blogot. Azt is leírja, hogy lehetőség szerint fehérjét kell enni, de "kínozhatod" magadat sovány túróval is. Meg vannak ott más diéták is. Tényleg nézd meg alaposabban.

2012. febr. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nah most akkor ez a fehérje turmix csak egy tejsavó?
2012. febr. 12. 22:01
 7/8 A kérdező kommentje:
most állitottam össze az új diétám, mozgás egyebeket:) ideje le adnom -60kg:) (akkor 1 mázsa leszek)
2012. febr. 12. 22:04
 8/8 Krisz85 ***** válasza:
mi az h csak egy tejsavó? a tejsavófehérjének a legmagasabb a biológiai értéke, jobb mint pl ami a húsban van, arról nem is beszélve, hogy mikroszűréssel még tovább tisztítják (nem feldolgozzák!! )
2012. febr. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!