Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mindig éhes vagyok, mit egyek...

Mindig éhes vagyok, mit egyek hogy ne hízzak tőle?

Figyelt kérdés
Egy hosszabb ideig itthon leszek, és unatkozom. Állandóan ennék, nassolnék valamit, de mivel nem szeretnék hízni ezért megpróbálok inkább csak gyümölcsöket enni, de egy idő után azokat is megunom. Mi olyat tudnék még a gyümölcsön kívül enni ami nem hizlal?
2012. febr. 13. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne egyél semmit! Unalomból nem szabad enni.


Én is sokáig ha unatkoztam ettem. El is híztam. Lassan egy éve munkanélküli vagyok, szóval én tudom milyen itthon lenni és marhára unatkozni. De megtanultam, hogy attól, hogy unatkozom valójában még nem vagyok éhes, és nem is kell enni.

2012. febr. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyél friss gyümölcsöt!
2012. febr. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A gyümölcsben sok a cukor...Inkább menj mozogni, ha unalomból eszel. És iktass be napi 5 étkezést és tartsd azokat.
2012. febr. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szedjél lecitint, az optimalizálja a szíranyagcserét, magyarul a szervezeted nem csak a cukorból fog élni, hanem elkezdi használni a zsírt is és nem csak felhalmozni.
2012. febr. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én is mindig éhes vagyok.Ilyenkor készítek egy kistányér paradicsom,uborka salátát.Nem öntöm le semmivel,csak felvágom őket és már eszem is.

Vagy néha eszem joghurtot.Vagy sok vizet iszom..(a víz telíti az embert).Az se jó ha éhes vagy,de gyümölcsöt enni nem a legjobb,mert tényleg tele van cukorral.

2012. febr. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egy-egy narancstol almatol nem fogsz elhizni. a banat, szolot keruld mint nassolnivalot. egyel naponta 5* kis adagokat. es azon kivul ne nassolj. ha csak unalombol ennel akkor inkabb eves helyett csinalj meg 100 felulest :D
2012. febr. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
??? Mit? Inkább miket és mennyit! Javaslom egy szakember tanácsadását!
2012. máj. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!