Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 103 kg-ról fogytam 78 kg-ra....

103 kg-ról fogytam 78 kg-ra. Már 3 hete megállt a fogyás. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem akar lejjebb menni egy kilóval sem.Mit tehetnék annak az érdekében hogy újra elinduljon a fogyás?
2012. febr. 13. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Gratula a teljesítményhez.Próbálj meg egy erősebb "fitnesz" dvd-t,amely más mozdulatok vannak benne,vagy esetleg tornázz kétszer egy nap és semmi nasi.
2012. febr. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy nem tudok okosat mondani, de hogy sikerült lefogynod? :)
2012. febr. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ügyes vagy:) adhatnál itt tanácsot nekünk szívesen fogadnám:) bár én nem 103 hanem 160vagyok:)
2012. febr. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Elhagyott a párom a súlyom miatt.Először is magamnak is be kellett vallanom hogy igen imádok enni és lusta vagyok.


Az első 20 kg az az idegeskedés és csalódás miatt ment le,alig tudtam lenyomni valamit a torkomon (1 hónap alatt ment le a 10 kg). Aztán megnyugodott a lelkem és úgy voltam vele,hogyha már ennyit lefogytam akkor nem szeretnék visszahízni.Mivel a gyomrom nagyon összeszűkült baromi keveset tudok enni.Van egy kistányérom amit lemértem- 2 dl víz fér bele,szóval valóban kicsi.Ebben eszek reggel és délbe amit szeretnék.Több nem is megy le a torkomon.Eleinte Norbira tornáztam,mostmár elkezdtem Rékára is.

2012. febr. 13. 19:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Gratulálok nagyon ügyes vagy!

A stagnálás pedig sajnos normális egy idő után. Nem lehet tudni meddig tart. De kitartás, ettől még ne add fel, be fog indulni, légy türelmes.

2012. febr. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És ha jól bekajálnál? Ez nem vicc! Olvass utána a leptin n. hormonnak.
2012. febr. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
hatásos a bekajálás. én is ezt teszem ha nem mozdul a mérleg. igaz én még csak minusz 23 kilonál tartok.
2012. szept. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!