Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok kb. ilyen...

Mit gondoltok kb. ilyen etrenddel lehet fogyni?! Mit kene meg valtoztatnom? Milyen jo fogyokuras nasik vannak?

Figyelt kérdés
a mai reggelim joghurt volt zabpehellyel (nem izesitett,csak az alap), aztan tizoraira par szem dio,mazsola,egyeb aszalt gyumolcs, ebed salata csirkevel, delutan egy banan, vacsora pedig csirke krumplival.
2012. febr. 14. 04:58
 1/8 anonim ***** válasza:

jó úton vagy ,ugyanis akkor fogyunk,ha egy-egy nap kevesebbet eszünk, mint amennyit kéne,

azaz ha a te szükségleted 2000 kalória egy napra,de te csak 1500-at eszel,akkor fogysz

2012. febr. 14. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egész jó.Annyi,hogy a krumplit azt tedd a ebéd mellé és a salátát meg a vacsihoz inkább.
2012. febr. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én a krumplit teljesen elhagynám a helyedben, vagy legalábbis nagyon ritkán enném, akkor sem vacsorára. Banánt pedig mindenképpen felejtsd el, fogyás szempontjából a banán és a szőlő kerülendő. A többit sem ajánlatos este enni, tele van gyümölcscukorral, de délelőtt, kora délután még belefér. Igazából az aszalt gyümölcsök sem szerencsések.


És hiányolom a zöldségeket.

2012. febr. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

oké, gyümölcs helyett valóban mehetne zöldség.

DE! ti írtátok, hogy ha kevesebbet eszik mint az energiaigénye, akkor fogy! akkor most nem mindegy, hogy mikor eszi azt a burgonyát? meg a gyümölcscukor.. oké, nem használja fel mind, azonnal tehát zsírként raktározódik. és a teste nem használ fel zsírt a kalória deficit pótlására? de.


Kérdező, ez igen korrekt. annyi, hogy ez nem étrend, hanem menü. étrenden meg vannak határozva az élelmiszer mennyiségek. pl. ezekkel az ételekkel hízhatsz, ha több kilót megeszel belőlük, ez ugye érthető.


fogyókúrás nasik? szerintem próbálkozz meg különböző zöldségekkel. karalábé, répa rágcsálás, elég finomak. esetleg nézz szét a piacon, milyen zöldséget lehet ilyenkor frissen kapni, és amelyiket szereted, abból vegyél. szerintem jó rágcsák, rendszerint alacsony energiatartalmúak, viszont ásványi anyagokat, vitaminokat és fito tápanyagokat tartalmaznak.

ugye erre utalt az a válaszoló is, aki hiányolta a zöldségeket :)

2012. febr. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a [link] oldalt ajánlom, több heti egész napos étrend minta van rajta 1200-1400 kcal értékben, megfelelő zsir-szénhidrát-fehérje aránnyal.
2012. febr. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


kötsög auto javító..

2012. febr. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha megfogadsz egy tanácsot.... Banánt ne délután, hanem délelőtt! Vagy reggelire, vagy tízóraira. Hidd el, nem mindegy! Aszalt gyümölcsökbe sok a cukor, én nem javasolnám. Krumpli helyett inkább rizs. Amúgy jó....
2012. febr. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
koszi mindenkinek....igyekszem betartani mert az utobbi par honapban felszokott par kilo...meg 1 kerdes...mennyi ido utan latszik meg a fogyas?? mennyi ido utan kezdodik meg? mert kb. 1 hete csinalom es semmi valtozas
2012. febr. 15. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!