Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akinek sikerült lefogyni...

Akinek sikerült lefogyni valamelyik diétával, az mennyit mozgott mellette, vagy esetleg aki semmit nem sportol csak koplal, Mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés
2009. jún. 4. 08:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Napi 1 óra folyamatos kocogás és kevés evés mellé sok víz!! -20 kg !! Kb fél év alatt
2009. jún. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sport nélkül. nincsen fogyás, ezt föl kéne fogni mindenkinek!

Aki koplal, az izomból fogy. Így a koplalás végén (hiszen ennek vége kell hogy legyen, mert a koplalással nem jár életmódváltás, és egy életen át nem lehet az éheztetést csinálni), lesz egy ember, akin van bőr, meg zsír, lévén a zsír így ottmarad. Nem mellesleg, pedig pillanatok alatt fölmegy újra a leadott súly, vagy még több!!!

Heti egy kiló leadása, aerob mozgással: ez a zsírveszteség! Ha ennél följebb megy, akkor azt izomból fogytad.

2009. jún. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Krisz85 ***** válasza:
100%

Na végre már valaki aki rajtam kívül is vágja a dolgokat. Abszoút igaz minden amit az előttem író írt.

Koplalással többet ártasz magadnak mint amennyit használnál.

Ha tényleg érdekel minden, akkor ezt vedd meg, semmi tudományos hókuszpókusz: Anita Bean: Modern Sporttáplálkozás c. könyve. NEm fogsz csalódni.

2009. jún. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Sokszor a fogyáshoz vezető út nem olyan nehéz, mint ahogy halljuk. Az első hetekben mindössze annyit kell tenned, hogy megválogatod, hogy mit eszel, és nem a kalória szerint, hanem a szénhidráttartalma szerint. Általában minden termékre rá van írva a szénhidráttartalma, a lényeg, hogy egy nap 20 g szénhidrátnál ne fogyassz többet. Kb. a második napra a felgyűlt szénhidrát a szervezetedből kiürül (esetleg ingerlékenységgel, vagy kis fejfájással járhat ez a pont, de egy szem gyógyszer és többet már nem fogod érezni). Ezután a szervezeted mivel nem kap több szénhidrátot -csak amennyi a működéséhez szükséges-, elkezdi lebontani a raktározott zsírokat. Itt beindul a fogyás. Kb. 2 kg/hét lesz. Ha mozogsz is hozzá, akkor ezt növelheted. Mikor már kezded elérni a kívánt súlyt fokozatosan növelheted a napi szénhidrát bevitelt (5 grammal), hetente. Ezután meg kell majd keresned azt a szénhidrátmennyiséget, amitől nem fogysz, de nem is hízol és azt kb. betartani. Elsőre kevésnek tűnhet a 20 g/nap szénhidrátbevitel, de be lehet tartani, a húsok korlátlanul fogyasztahtók pl. Jó tanács: ha valamire nincs ráírva a szénhidráttartalma keresd meg a google-ban vagy hasonló helyeken :).

Sok sikert hozzá :)


(U.I.: nem megbántásképp, de nem igaz, hogy mozgás nélkül nem lehet fogyni, ahogy le is írtam.)

2009. jún. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, lehet fogyni mozgás nélkül, de nézd is meg az eredményét. Ha fogysz, a bőröd alól kvázi kikerül a zsír, amit egy kis izomzattal kellene feltölteni. Ha ezt nem teszed, marad plöttyedt, megereszkedett bőr. Ez főleg azokra igaz, akik sokat fogynak. Én már láttam jó pár embert, aki sport nélkül fogyott, de egyikre sem tudnám rámondani, hogy csinos. Heti 4x szerintem elég, min. 60 perces aerob edzés.
2009. jún. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!