Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudsz valamilyen élénkítőt?...

Tudsz valamilyen élénkítőt? Ezek az ételek jók? Még miket ehetnék?

Figyelt kérdés

szeretnék szedni valamilyen ilyen fokozót(most koffeinttablettá szedek) mert nagyon sokat kell tanulnom és fáradt vagyok

próbálok olyan ételeket enni amik egy kicsit ébrene tartanak

reggelire zabkását szoktam főzni gyümölcsökkel, tízórai gyümölcs, suliban szendvics teljes értékű gabonából 2 sz kenyér+sonka/sajt/tojás és zöldség ebéd (amikor hazaérek szóval uzsi időben-16:00

tojás/hús/hal köret az vagy főtt krumpli avgy rizs, vagy főzelék és hozzá zöldség-csalamádé, káposzta, cékla ilyenek vagy ha van párolt répa

vacsi joghurt/túró és gyümölcssaláta-ma pl njoghurt+3alma+2narancs+2mandarin ez leöntve joghurttal

banánt, étcsokit is szoktam enni, natur kakaóport/mákot szoktam hozzákeverni a zabkásáshoz vagy kis mézet

még mik jöhetnének szóba


2012. febr. 17. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
speed
2012. febr. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az alvás.

Esetleg fekete tea (citrom és tej nélkül).

Valamint: sajnos a szénhidrát. Viccen kívül. Az agyműködéshez szénhidrát kell. Fogyókúra ide vagy oda.

2012. febr. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A koffeint hagyd abba, mert nem jó..


Lehet, hogy kezdetben feldob , de aztán 3x -san üt vissza!



Ajánloke gy kúrafélét:



Iktasd be ezeket az étrendedbe, és egy hét múlva kb megtáltosodsz!


Napi vagy 2 naponta 1

Lecitin lágyzselatin kapszula, cinktabletta, magnézium, b6 vitaminkomplex.


Napi 1 bögre kakaó, és legalább 1 liter zöld tea 2-3 narancs levével, vagy citrommal is jó de abból max csak napi 1 et egyél.



Napi 1 óra mozgás a szabad levegőn!

2012. febr. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja meg még ha van kedved, alkalmanként amikor megkívánod, ha szereted egyáltalán, kivi 3-4 szem.
2012. febr. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

gyümölcsök, kiegészítők a vitamin és nyomelem pótlás miatt igen fontosak ahogy írták.

megvan a napi legalább 1g/ttkg fehérje beviteled állatból? magyarul elég húst eszel? most nem megyek bele abba, hogy túró helyett is jobb lenne.


lecitin, de telítetlen zsírsavak pl. omega3-6 kapszula, vagy dió is jó lenne.

egyenletes fehérje bevitel egyébként stabilan tartaná a Kérdező vércukor szintjét, nyilván a krumpli-rizs is jobbféle szénhidrát, de ezért is ajánlottam a fehérjére való odafigyelést.


koffein... koffein az egyik legenyhébb drog. egyetlen probléma, hogy felpörgetés után bealudhatsz.. én is próbálkoztam kv-val, és egyszerűen nem jött be.

zöld teában (teákban) csersavakhoz van kötve ha jól tudom, és lassabban jut a véredbe, így elnyújtottabb és enyhébb a hatása. amit előnyösebbnek találtam egyébként.

2012. febr. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!