Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék fogyni de hogyan?

Szeretnék fogyni de hogyan?

Figyelt kérdés

Igazából szinte csak a hasamból szeretnék nagyon leadni, mert olyan kinézete van mintha terhes lennék és úgy csúfolnak hogy sörhasú..Mert olyan vagyok hogy csak hasra hízok fogalmam sincs miért.vki vmi jó tippet tud adni?:)

méretem: 160 cm 58 kg(tudom nem sok..de hason nagyon látszik)

köszönöm*-*

14/L


2012. márc. 2. 19:31
 1/2 anonim válasza:
Ne egyél annyira cukrosan, mondj le néha a csokikról chipsekről. De a dologban sztem az is benne van, h túl sok szén-hidrátot eszel, és kevés fehérjét, mondjuk ha nem eszel annyi köretet(kivéve zöldség az mehet dögivel) és kicsit több húst, akkor nem fogsz hízni, sőt fogyni fogsz a hasadból. Tehát egyél húst/tojást/tejterméket, zöldségeket gyümölcsöket, kicsit kevesebb édességet. Meg 1 kis testmozgás se árt, te korodban nem kell komolyan venni, max 1 kis kocogás, kis felülés. Ha ezeket megfogadod 1-2 hónap és nyoma se lesz!:)(ha segítettem 1 zöld kezecskét dobhatnál:D)
2012. márc. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon köszii*-* ment a zöld.:))
2012. márc. 2. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!