Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék le? Segítsen...

Hogyan fogyhatnék le? Segítsen valaki!

Figyelt kérdés
Nos. 167 cm és 59 kg vagyok. 2 éce nem fogyóztam, ls akkor is kb ugyanennyi voltam, de nem foglalkoztam vele egyáltalán. Aztán elkezdtem fogyózni úgy, hogy sportoltam de írtó keveset ettem, és persze nagyon gyorsan fogytam, de mindig visszahíztam. Annyira elrontotta a gyomorműködésemet a sok fogyózás, hogy állandóan hashajtókat szedek, és anélkül "nem megy". Annyira lecsökkentettem a kalóriabevitelt, hogy nponta kb 1000 kalóriát eszem meg már 2 éve, néha bezabálok, aztán másnap meg alig eszek valamit. Hogy tudnék mégis lefogyni? Akármit eszek, meghízok. Még az egészséges kajáktól is, úgy vettem észre. És ez nagyon rossz :(
2012. márc. 3. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:

A sikeres fogyókúra lényege, hogy NE egyél kevesebbet annál, amennyi jólesik! Ez furán hangozhat, de attól még ÍGY VAN! Ez a lényeg.

Egyél egészséges (zsírszegény, cukormentes) ételeket, főként zöldség-gyümölcs alapúakat, lehetőleg kevés kenyeret és tésztát. Nassolás gyanánt az egészséges édességek: joghurt, Túró Rudi, müzli szelet stb. megengedettek. Este 6 után ne egyél, vagy csak gyümölcsöt.

Viszont mindig egyél annyit, hogy jóllakj, így elkerülhető a bezabálás.

Süss zsír nélkül, érdemes beszerezni egy grillsütőt erre a célra, a húsok is nagyon egészségesen, zsírszegényre elkészíthetők benne. A krumplit se olajban süsd, hanem a sütőben. Mindig lakj jól, csak az nem mindegy, hogy mivel.

Ja és sportolj is.

A korábbi sikertelen fogyókúra meg fogja nehezíteni a dolgodat, de nem teszi lehetetlenné. Egy barátnőmmel ugyanez volt, pár éve nekiállt alig enni, amitől végeredményben majdnem 10 kg-ot felszedett. Ennek már több éve, azóta rendesen eszik, de egészséges ételeket, és mozog is mellette, és remekül lefogyott. Szóval a módszer működik.

2012. márc. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2012. márc. 3. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!