Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van ez? Ez már beteges?

Miért van ez? Ez már beteges?

Figyelt kérdés

Amióta az eszemet tudom, kövér, gusztustalan disznó voltam. Sokan állandóan csúfoltak a kövérségem miatt, és nagyon gátlásos, és visszahúzódóbb lettem EMIATT. Tavaly elhatároztam hogy lefogok fogyni, mert már elegem van magamból, és csak azért is megmutatom mindenkinek hogy megtudok változni, és lefogok fogyni. Sikerült is EGÉSZSÉGESEN lefogynom 30-33 kilót. (Nem lóg a bőröm, hanem feszes marad, mert sokat edzettem.) Most már, akik csúfoltak, meg stb... megdöbbenve néznek rám hogy megváltoztam, és egy rossz szót sem mernek már szólni.Pl olyan is volt amikor fel sem ismertek. De viszont nagyon sokan mondják hogy nagyon jól nézek ki, és hogy szép vagyok. Ez olyan fura,1,5-2 évvel ezelőtt még egy csúnya-kövér-hájas-disznó voltam, most meg ennyire megváltoztam. Az a fura hogy néha nem hiszem el hogy az a "szép" valaki akit a tükörben látok én lennék? :S. Előtte rám sem néztek, most meg igen...

Nem az van hogy nem vagyok megelégedve a külsőmmel, olyan nem is tudom, fura, "új lett" a testem, de belül ugyan az a gátlásos, önbizalom hiányos ember vagyok. Igaz hogy valamennyire javult a helyzet....de akkor is :S

Van amikor idegenek "bókolnak", vagy utánam szólnak, vagy végig mérnek a szemükkel... Ilyenkor még én jövök zavarba :S.

Gondolom értitek hogy mire akarok kilyukadni...


(Remélem jó kategóriába írtam ki ezt a kérdést)


2012. márc. 31. 15:59
 1/6 Krisz85 ***** válasza:
Hmm, és akkor mist mi is tulképpen a kérdés?! Mi a beteges? hogy megmaradtál belül a kövér kislány, és az új, szebb külsődet nem tudod feldolgozni, mégis mit vársz, mit mondjunk erre?! hízd vissza akkor ha Neked úgy jobb, nem jöttél még rá életed során, hogy az ember a szebb csomagolást jobbnak, tartósabbnak, szebbnek látja, így van ez az emberrel is, ha látsz egy öltönyös jó testű csávót hamarabb állsz Vele szóba, mint egy kövér, koszos igénytelen büdös fogatlan valakivel, nem?! Az emberi természet ilyen. tudod, hogy ilyen csaj van, aki kivül szép és látszik rajta, hogy zéró önbizalom , hiába a szoli bőr, a műköröm , a szilikon cici, semmit nem ér, de nyugi, nem kell aggódnod, az emberi kapcsolatokban van egy még jobb törvény, miszerint ha valakinek nincs önbizalma, szintén olyan embert fog magához vonzani, zsák a foltját vagy mi.
2012. márc. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmi baj, majd megszokod, barátkozz meg és ismerd meg újra a tested. Ha kell állj mindennap a tükör elé, és mondd hogy szép vagy és nem vagy kövér. Idézd fel, hányszor dícsérnek meg az emberek, ettől több önbizalmad lesz.
2012. márc. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
juj nem küldesz előtte utána képet légyszi? Akár priviben, ha itt nem akarod. Jól jönne motivációnak. Nekem eddig 8 kiló ment le, de még bőven van mit leadni.
2012. márc. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Koszonom...ez annyira motivaloan hatott ma ram, hogy el is kezdtem edzeni...megadtad a kezdeti lokest...amugy most hany kg vagy???

Es gratulalok...

2012. márc. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ma 20:33


61kg :)

2012. márc. 31. 21:07
 6/6 A kérdező kommentje:
és köszi :)
2012. márc. 31. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!